Uudessa naisuhteessa tämä ongelma. itsellä kuitenkin normaalikokoinen elin. Voiko nykyään kiristellä iän myötä väljääntyneitä emättimiä?
Rakastelu ei tunnu miltään
4
604
Vastaukset
- hieno mies
Tanssiminen ja jumppaaminen kiristää pil..lua. Joten käske se muija jumppaamaan.
- sexterapist
Itseasiassa lantionpohjan lihasharjoituksilla lisätään emättimen puristusvoimaa. Tanssiminen tai mikä vaan jumppaaminen/liikunta ei itsessään auta, jollei siinä samalla tee lantionpohjalihaksiston harjoitteita.
Paljon hyppimistä sisältävät liikuntalajit jopa heikentävät lantiopohjan kuntoa, jollei aktiivisesti liikunnan aikana keskity myös niihin lihaksiin.
Käskeminen harvoin johtaa toivottuun tulokseen. Kyllä tyttöystäväsi varmasti on itsekin asian huomannut; hänkään ei siis tunne sinua sisällään hyvin. Puhu asiasta kauniisti tyyliin.." pidän sinusta todella paljon ja haluaisin, että voisimme puhua avoimesti myös seksielämästämme. Ja sitten kerrot, kuinka tärkeää seksi hänen kanssaan on sinulle ja toivoisit, että voisitte yhdessä tehdä siitä vielä parempaa... Leluja? Ehdota leikkikaluja ja siinä samalla myös geishakuulia... Lempeästi, rakastaen.
Muistathan myös, että orgasmit ovat hyvää jumppaa lantionpohjan lihaksistolle... eli anna hänelle ihania orgasmeja sormin ja suulla, jos hän ei niitä yhdynnässä saa.
Muista, että mieskin voi kehittää omaa lihaskuntoaan. Se ei ole mitenkään vain naisen tehtävä.- Ei ihan noin
"Muista, että mieskin voi kehittää omaa lihaskuntoaan. Se ei ole mitenkään vain naisen tehtävä. "
Sori nyt vain mutta tässä asiassa pallo on kyllä naisella. Munan lihaskunto ei parana millään jos vastassa on löystynyt värkki.
- niskasta itseään
mikä siinä kuulien pidossa on nii vakeeta. instrusta ostettiin ja ehkä 10x on pisin jakso ei tosin joka päivä mikä eukko niitä piti. yritän toitottaa säännöllisyydesta edes 2-3viikon putkee. mutta ei saa mitää aikaseks. onse niin hankala kotona pistää niitä kun ei töissäkään ole. yhtä hyödytöntä kerran pari sillon tällön.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1061762Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2091742Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1061663Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541425Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii482965Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50946Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298886Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347832