Mun ihannenainen on ehdottomasti tumma brunette ja hiukset saisivat olla melko pitkät - suunnilleen puoleen selkään. Hoikka, b-kuppi ja pyöreä pysty peppu. Silmät siniset ja pituutta saisi olla n. 165-170cm. Mielellään saisi käyttää korkokenkiä. Kielikoru on plussaa.
Mun ihanne :p
löytyykö mistään?
28968
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Kuulostaa helvetin hyvältä. Taitaa olla munkin ihanne.
No onnea etsintään.
luuletko ettei löydy?
Nääh. Mieluummin vaaleat hiukset ja pois kaikki rumat lävärit kuten kielikoru.
brunetet on munki mielestä kuumempia;) blodi on jotenkin tylsä väri
ai blondi tylsä väri,minust ruskee on ihan sairaan tylsä!
Mä olin joskus opiskeluaikoina tanssijan mitoissa, b-c-kuppi.Sitten tuli nälkäkriisi ja työttömyysvaihe jolloin olin pitkään oranssihiuksinen a-kuppinen raadonnäköinen ex-tanssija, elin yksin laskujeni kera asunnossa joka veti puoleensa pölypunkkeja.
Nyt asiat ovat muuttuneet. Kävin läpi raskauden ja synnytyksen ja minulla on erittäin löysistynyt elimistö, kuppi noin meedium c-d (70 tai 75, maidolla 80.).
Koska olen ollut riidoissa muiden mimmien kanssa, jouduin erakoitumaan ja pistämään feikkejä ystävyyssuhteita poikki.Huomasin, että dödöpullo kädessä en enää kulje ratikassa,kohti jotain seuraavaa yhden yön hoitoa.
Minulle ei tule kysymykseenkään enää poikakalenterin kuvaaminen omalla nakukuvallani.Se, joka halusi minun väistyvän tieltään, on entinen kaverini jolla on auringonkukkaa hiuksissaan.Hän on E-kuppinen mitalla 65.
"löysistynyt elimistö" :D Jaa retkottaako sulla vähän maksa ja haima? Suolikin pullottaa ja mahalaukku on löysä?
Taidat olla ite toi mut sun hiusväri onkin purkista. Et oo oikeeta brunettia nähnykkään.
MIKÄ HELVETTI SIINÄ ON ETTÄ AINA PITÄÄ OLLA HOIKKA, HOIKKA JA VIELÄ KERRAN HOIKKA? ette te suomalaiset miehet ole niin hyvässä kunnossa että voisitte aina vaatia tyttöystäviänne olemaan täydellisiä, sillä lähes jokainen suomalainen mies kasvattaa elämänsä aikana itselleen kaljamahan!
JA miksi aina pitäisi olla pitkät hiukset?!? Ymmärrättekö kuinka paljon enemmän pitkä hiuksia pitää hoitaa kuin lyhkäsiä? Lyhyt tukka on helppohoitoinen, sen takia miehilläkin on varmaan lyhyet hiukset? ;)
normaalipainoinen nainen pitäisi olla
täst tykkään,tääl tuntuu olevan niin paljo niit,jotka sanoo et pitää olla hoikka.
vähän kuin minä :)
melkein napaan asti ruskea värjäämätön tukka ja otsis, pituus 167, tummansiniset silmät ja olen hoikka ja siro. Ei ole kuitenkaan kielikorua enkä hanki! :D
Ja ei mun korot ole kuin jotain 5 cm mutta korot kuitenki.
Mut sul ei oo varmaan sitä ihanaa pystypersettä? Eikä varmaan tissejä? Naama?
nimimerkki wertyhjukijhgtfrewqw, entäs tissit ja perse? ei taida löytyä kun et niistä mitään maininnut? ;)
Miksi tuo viesti sai miinuksia?
On mulla tissit ja peppu. Tissit 70B kiinteät, pystyt, tosi nätit minusta :)
Peppu on pieni ja kiinteä, en tiedä onko niin pysty kuin mitä aloittaja hakee. Naama ei ole klassisen kaunis, ei ruma kuitenkaan.
En minä sanonut, että vastaan täysin aloittajan kuvausta.
Heh, joo ei, ei ole tissejä eikä persettä. Rintakehä on kuin pikkupojalla ja jalat alkaa suoraan selästä :D
Kaikilla on tissit ja perse.
Muuten hyvä mutta ottaisin sen hiukset vaaleina, kiitos!
Ihme, ettei tämä ole tulvinut täyteen "täällähän minä olen :):)" ja "olen sun ihannenainen!" -viestejä täyteen, kuten tämäntyppiset ketjut yleensä.
Eipä silti, en minäkään noita kriteerejä täytä (kaatuu ruskeisiin silmiin ja isompiin tisseihin).
Käviskö tää?
http://i41.tinypic.com/29qjyok.jpg
Tai tää?
http://images.cheezburger.com/completestore/2009/9/8/128969351554991592.jpg
Entäs hän?
http://2.bp.blogspot.com/_undM8n1ZqfE/TK-Gzxf-LYI/AAAAAAAAAB8/cZv08iFKKNU/s1600/ugly-girl.jpg
Tai sitten tää?
http://giovanniworld.files.wordpress.com/2009/04/janeane_garofalo_3.png
Eikö naamataululla ole mitään väliä?
ah
Ja nyt mun blondin naisen pitäis vissiin värjätä tukka ruskeeks ja ottaa ällöttävä kielikoru, jotta olis aloittajan mieleen.. HAH! Vaikka maailmaan tollasia pinnallisia urpojakin mahtuu, ni onneks on kuitenkin vielä sellasiakin miehiä joille kelpaat just sellasena ku oot.
Toi kuvaus on ainoastaan aloittajan mielipide. Hän saa tykätä bruneteista enemmän kun blondeista, eikä jokaisen blondin tarvitse tänne tulla vinkumaan kuinka he eivät nyt miellytäkkään aloittajan silmää yhtä paljon kun tummat.
Blondit selvästikkin ovat idiootteja, tai ainakin ''Girl Powa''.
ei se järkevyys hiustenväristä muutenkaa oo kiinni.
Ei olekaan, minun ei tarvitse edes nähdä hiustesi väriä tullakseni siihen johtopäätökseen, että olet harvinaisen vajaa. Tarvitsen siihen vain tämän ketjun viestisi.
nice
Ihannenainen: Pumpattava Barbara.