Aitoa naista KUOPIOSTA.. isolla N:llä!!!

NAISTA arvostava

Moro! Olen 27-vuotias, urheilullinen ja komea nuorimies. Osaan olla todellinen herrasmies mutta mielelläni olen nuori ja hassu oma itseni.

Haluaisin tutustua nuorekkaaseen, siistiin ja itsestään huolta pitävään rempseään naiseen. Ikää sais olla 45-70 vuotta. Olen aina halunnut jutustella oikeasti aikuisen ja kokeneen naisen kanssa. Oman ikäiset, nuoremmat tai vähän vanhemmat ei ole se minun juttu. Kokeiltu on.

Minun ei tarvii tietää mitään sinun siviilisäädystä eikä taas minunkaan sillä ole sulle merkitystä.

Olis kiva kahvitella ja jutella, se jos mikä on mukavaa hyvässä seurassa. Ja tietenkin jos arvon neidistä/rouvasta siltä tuntuu voi vaikka parantaa maailmaa..

En siis hae pelkästään fyysistä seuraa vaan kaiken kivan merkeissä voidaan tavata.. Vastaileppa niin siirrytään siitä eteenpäin!!

"huh.. onpas kylmä! Pääsispä lämpimään.. :)"

1

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • havannarallallaa

      Voi herran pieksut ja rouvan rukkaset...... Siis mikä ihmisiä vaivaa ???.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      32
      2098
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      46
      1715
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      112
      1476
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1226
    5. Ootko A-nainen vielä vihainen?

      Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
      Ikävä
      104
      1024
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      978
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      855
    8. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      34
      842
    9. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      52
      789
    10. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      101
      743
    Aihe