Ville on liian hyvässä kunnossa ja pelottaa mitä Ateenassa tapahtuu
Yritetään uskoa että Villen kuula lentää pihvien ja kaurapuuron voimalla
Yritetään uskoa että Villen kuula lentää pihvien ja kaurapuuron voimalla
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
...joulupukkiin ja "puhtaisiin" mörssäreihin.
vittu miten tyhmiä suomalaiset maalaiset on. JOKA VITUN ÄIJÄ vetää tabuja naamaan, lajista ja tasosta riippumatta.
tommosilla tuloksilla mitä hormoni-Ville työntelee ei ole mitään asiaa mitaleille- ja vain ne lasketaan.
sillä jo pronssia voi saada.Jenkkien kunto romahtaa aina olympialaisissa.Vain yksi jenkki onnistuu ja työntää mitaleille
Tuo jenkkityöntäjien kunnon romahdus suurkilpailuissa on aika epäilyttävää, kun ottaa huomioon että he työntävät kotimaassaan jopa yli 22 metrisiä kuulakaaria varsin usein.
mikä vittu teitä vaivaa? suomalaiset on kaikkein pahimpia, nevalat, kinnuset ja virenit ensimmäisten joukossa vetämässä kaikkea mahollista naamaan. suomalaiset on tosi epärehellisiä
No mikä sinua siinä vaivaa? Jokainen urheilee niinkuin haluaa myös suomalaiset. Käyttäkööt tai ei.
Tiisanojasta. Muistellaanpa vielä hänen ontuvia selityksiään aineiden hakureissusta Ranskasta.
Poju käärii nyt rahaa mainostamalla rakennusfirmoja ym., jää kiinni douppaamisesta ja järjestää taas lehdistötilaisuuden, missä lataa täydeltä laidalta peetä ja ärrää.
Masentavaa, että Suomen yleisurheilua ajetaan alas tällä tavalla.