mä olen eronnut nyt kohta 5kk sitten 4 vuotta kestäneestä suhteesta jossa meillä on kaksi lasta! nuorempi 10kk vanhempi kohta 3v exäni on löytänyt uuden miehen se aluksi tuntui pahalta mutta olen itsekkin hengaillu tässä.. exäni ei uskaltanut kertoa miehestä mtn mutta nyt sain selville että se mies on nykyinen/entinen narkkari pikkurikollinen!!! musta tuntuu kauheen pahalta ku exäni ei välitä vaikka semmoinen pyörii lasten luona sanoo vain että pää asia että hän on onnellinen mitäs mun pitäis tehä koska en pysty hyväksyyn tuollaista miestä pyörimään lasteni luo näin isänä se tuntuu kauhean pahalta ajatella että lapseni kasvaa rikollisuuden keskellä
mä tarvisin neuvoa pelottaa!!
help mee
2
147
Vastaukset
- miehen mielipide
Haet yksinhuoltajuutta itsellesi. Tee kaikkesi ettei lastesi tarvii elää narkkarin ja rikollisen kanssa. ex muijas tarttee tukkapöllyä kun antaa lapsesi asua narkkarin kanssa.
- 6eue56
Ikävä kyllä et voi valita exäsi kumppania. Kysy lastenvalvojalta tai joltain asiantuntijalta onko sinulla mahiksia tehdä mitään, täältä saadut neuvot voivat olla vähän mitä sattuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412014- 1881617
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40779
- 14770
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637