tule palstale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
siisselii#########################
siisseliii!!! viimeinen hetkes siiiissel!!!!!!!!!!!!!!!!
9
<50
Vastaukset
- ap.
hyvin on saanut ainakin plussia :D
siiisseliiii""""""""
siisseliii""""""""""""""""- No en minäkään
aloitusta pitäisi ihan paskana :D
Loistava aloitus!
Plussaa tulee, ja sen jälkeen kersantin arvo, jos pervon aloittaja ottanee vastaan
- zisel
Herranjumala! :O
- zisel
Ajattelin vaan vilkasta tänne mutta ei voinut olla kirjautumatta sisään ja kommentoimatta näin tuskalliseen kaipuuseen :D
- kovasti ainakin
zisel kirjoitti:
Ajattelin vaan vilkasta tänne mutta ei voinut olla kirjautumatta sisään ja kommentoimatta näin tuskalliseen kaipuuseen :D
ovat jotkun plussaneet siisselinkaipuutaan...
- zisel
kovasti ainakin kirjoitti:
ovat jotkun plussaneet siisselinkaipuutaan...
Mä rupesin katsoo Shutter Islandia varmaan tuhannennen kerran. Aivan paras leffa. Jokainen joka sen on katsonut kerran, haluaa katsoa sen eräästä syystä jota en kerro etten spoilaa leffaa, toisenkin kerran.
Leonardo ei vaan näyttele mun mielestä kovin hyvin tässä leffassa... Onko ollut sitten jotenkin vaikea elämäntilanne vai mikä mutta mies ei todellakaan ole parhaimmillaan. - ap.
zisel kirjoitti:
Mä rupesin katsoo Shutter Islandia varmaan tuhannennen kerran. Aivan paras leffa. Jokainen joka sen on katsonut kerran, haluaa katsoa sen eräästä syystä jota en kerro etten spoilaa leffaa, toisenkin kerran.
Leonardo ei vaan näyttele mun mielestä kovin hyvin tässä leffassa... Onko ollut sitten jotenkin vaikea elämäntilanne vai mikä mutta mies ei todellakaan ole parhaimmillaan.Tykkään perärei'istä ja nyt jostain syysä ziselin perskutarallaa: näytä se!
:D - Auttakee:.!1%#++
.
pikku kiisseli auttakee
.
- tosi..eyes..
Hyi saatana!
Nussin mieluummin kuollutta rottaa kun ajattelen edes yhdellä aivosolullani ziseliä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242124Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352028Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2111818Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581496Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341399Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5481156Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50998Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115937Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348929