Kun näät kaupungilla tytön, jolla on herkkupeppu ja kaunis vartalo, mikä on ensimmäinen ajatuksesi? onko mielessä heti pano tai jopa raiskaus, vai katsotko vain hymy huulilla kaunista neitoa?
Mitä poikien mielessä liikkuu?
30
648
Vastaukset
- James-95
Hymy huulella katselen peppua, rintoja ja naamaa. Siinä järjestyksessä
- annoyingmursu
Miinustakaa mun viestiä!
- jytjh
Mielessä on että miten helvetis mä saisin sellasen naisen puhelinnumeron. Tai riippuu vähän, jos näyttää pissikseltä nii sitte ei.
- adsladkskadlakjldsad
"Onpas herkkupeppu ja kaunis vartalo. Täytynee miettiä tätä naista seuraavalla kerralla kun vedän käteen"
- runkkari
yhdyn edelliseen
- propsit siitä
Sentään rehellinen vastaus!
- jeh___
propsit siitä kirjoitti:
Sentään rehellinen vastaus!
Jeh... ja toinen rehellinen vastaus: "Onpas herkkupeppu ja kaunis vartalo. Täytynee miettiä tuota naista seuraavalla kerralla kun panen tyttöystävää"
- MrProfessor
Ulkomuodolla ei ole väliä, joten tuskin edes vilkaisisin.
Se, minkälainen hän on henkilönä merkitsee. Toivottavasti mietitte
tätä ja muutatte käsityksenne naisista ettekä leimaa heitä ulkomuotonsa
takia.- tulevaMrsProfessor
Dodih, kerranki joku fiksu jätkä ;) Tai sitte ootki miehenä esiintyvä nainen :(
- MrProfessor
tulevaMrsProfessor kirjoitti:
Dodih, kerranki joku fiksu jätkä ;) Tai sitte ootki miehenä esiintyvä nainen :(
Kiitos kehuista! Olen siis poika, ja haluan levittää viisauksiani täällä Suomi24 nuortenpalstalla koska tämä palsta on täynnä haukkumista, trolleja jne.
- huhhoijaaaaaaa
Ei vittu mikä spede taas vaihteeks.
- hah,haa.
MrProfessor kirjoitti:
Kiitos kehuista! Olen siis poika, ja haluan levittää viisauksiani täällä Suomi24 nuortenpalstalla koska tämä palsta on täynnä haukkumista, trolleja jne.
Kiitos kehuista! Olen siis NAINEN, ja haluan levittää viisauksiani täällä Suomi24 nuortenpalstalla koska tämä palsta on täynnä haukkumista, trolleja jne.
- mnbmjhb
Ei ole pano heti mielessä.
Raiskaus? Häh? En mä mikään hullu sadistikriminaali ole.
Katson ujosti ihaillen viehättävää neitokaista.
Ja mitään teinilissuja en pidä kovin viehättävinä... - POJILLE!!!
Kiitti. Kaikille : ) Mua vaan on lakanu jotenki pelottaa, et pojat raiskaa -.- Ku on ollut hirveesti lehdissä joukkoraiskauksia jne...
- Näin on.
Kyllä. Kaikki maailman miehet/pojat ovat raiskaajia. Älä ikinä puhu miehelle, koska hän saattaa (todennäköisesti) raiskata sinut.
- MrProfessor
mrfrasier kirjoitti:
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
Stereotypiat taas lentelevät. Pahimmassa tapauksessa ihmiset alkavat pelkäämään tummaihoisia ystäviämme kommenttisi jälkeen. Ei olisi ensimmäinen tapaus joutua oikeuteen rasistisesta herjauksesta internetissä.
- addicttolove
mrfrasier kirjoitti:
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
No huh huh Frasier... Aika rasistine kommentti... :D
- mrfrasier
addicttolove kirjoitti:
No huh huh Frasier... Aika rasistine kommentti... :D
Jostain kumman syystä saan silti plussaa kommentilleni.
- addicttolove
mrfrasier kirjoitti:
Jostain kumman syystä saan silti plussaa kommentilleni.
Ihmiset on rasisteja :D
- a-la-laya
addicttolove kirjoitti:
No huh huh Frasier... Aika rasistine kommentti... :D
Yhdyn edelliseen.. Aatellu et frasier on hyvä tyyppi, mutta maineensa pilaa tuolla.
- mrfrasier
a-la-laya kirjoitti:
Yhdyn edelliseen.. Aatellu et frasier on hyvä tyyppi, mutta maineensa pilaa tuolla.
En ole hyvä tyyppi. Puhun vain asialliseen sävyyn yleensä.
- kkkko
mrfrasier kirjoitti:
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
Varmaa lähinnä tolla haki sitä että ne erimaalaset lähtee yleensä seuraamaan, kyllä mä yhtälailla pelkään kun joku suomalainen tulee juosten ja huudellen perään, mutta sitä sattuu harvemmin ja silloinkin suomalaiset ovat kännissä ja usein yksin. :D Mannet tulevat joukkiona ja lepertelevät. Mutta on se aina yhtä karmeeta kun joku lähtee perään juoksemalla juoksemaan. On tullut kuitenkin mukavia poikkeuksiakin vastaan.
- menstalisti96
Tarkkailen kasvon ilmeitä ja yritän selvittää mitä jattelee musta ja keton vilkaseeko etes minuus
- (563)
Katon vähän ja uneilmoin sellaisesta naisesta
- King Troll
Mulla ei varmaan olis minkäänlaista ajatusta.
- Tsundere
No huhhuh enpä usko, että kellään täysjärkisellä miehellä käy ensimmäisenä mieleen raiskaus.
- 16 vuotias
Ensimmäinen ajatus on aina että "Tuota pitää kyllä ajatella seuraavalla runkkaussessiolla", raiskaus ei kyllä käy mielessäkään. Ja pahalta tuntuisi nussia sellaista joka huutaa eikä nauti siitä ollenkaan jne. En varmaan pystyis edes siihen.
- bi
Huh, täällähän on miehiäki, kuten MrProfessor :O ♥ Jos oikeesti aattelet noin nii ihana olet.
- Hhhgtrf
Tyhmä kysymys. Mitäpä luulet suurimman osan pojista/miehistä tuolloin ajattelevan?
Mitenköhän itse reagoit, jos vastaan tulee viimeisen päälle treenattu bodari seksikkäissä kuteissa? - haloo.
Etkö saanut huomiota tuolla Nuorten palstalla ? Siirsit saman ketjun tänne.
Lesbon pitää olla likainen, epäsiisti ja tyylitön, säästyy miesten huomiolta :)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242124Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352028Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2111818Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581496Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341399Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5481156Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50998Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115937Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348929