Lihavat ja painovoima-ongelmaiset.
Millaiset ihmiset lenkkeilevät?
8
56
Vastaukset
- lumikenkäinen
Esimerkiksi, joille keho on sielun rakas temppeli, sen seinät vahvat, mutta taipuisat, katto korkea ja sisällön avaruus mieletön.
- 5.linja
Ovi unohtui (viittauksia Nokian ohjelmiin).
- lumikenkäinen
5.linja kirjoitti:
Ovi unohtui (viittauksia Nokian ohjelmiin).
Sulla vaikuttaa olevan kaksi ovea, molemmat auki yhtäaikaa ja läpiveto päätä korvia huumaava.
- 5.linja
lumikenkäinen kirjoitti:
Sulla vaikuttaa olevan kaksi ovea, molemmat auki yhtäaikaa ja läpiveto päätä korvia huumaava.
Sulla näyttäs olevan yhtä aikaa sekä kuoleman- ja rapistumisenpelko päällä. Ei se happi siinä yhtään auta, sano Jackson.
(yläilmaistä naurua) - lumikenkäinen
5.linja kirjoitti:
Sulla näyttäs olevan yhtä aikaa sekä kuoleman- ja rapistumisenpelko päällä. Ei se happi siinä yhtään auta, sano Jackson.
(yläilmaistä naurua)Ei se mitään, voin aina lyödä sua vyön alle.
- tnecniV
Juosten vai kävellen? Juoksu on kestävyyslaji. Kävely sopii vaikka kaikille.
Hapenotto paranee, virkistyy ja jos on hyvää juttuseuraa niin mikä ettei.
Me käydään joskus pitkillä lenkeillä, joista osa on metsäpolkuja ja osa pyöräteitä.
Juoksu on vähän tylsää eikä polvet tykkää. - Mies 110,3kg
Olen lenkkeilijä ja lihava, jolla on laihdutus meneillään paaston ja dieetin sekamuoto. 3 kiloa olen laihtunut 1.1. 2012 aloitettuna. Eli ihan ok alku. Jatkan kunnes olen normaalipainoinen. Aamupalaksi söin 2 leipää täytteillä ja illalla syön n. klo 22 hampurilaisen täytteillä mm. sinihomejuustoa. Siinä ne eväät tälle päivälle on ja kalorit riittää laihtumiseen.
Sellaiset 33 kiloa on ylipainoa mulla ihannepainooni. Liikuntasuosituksen takia lenkkeilen. - Entä
minkälaiset ihmiset eivät lenkkeile tai harrasta liikuntaa?
Huonokuntoiset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1041740Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081730Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1051650Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541418Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii477951Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50941Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298877Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347826