Haluatko aloittaa soittamisen tai kehittää orastavia taitojasi? Tarjoan sinulle opetusta, joka on oppilalähtöistä, eli jossa opetus suunnitellaan yhdessä oppilaan kanssa niin että se vastaa juuri sinun tavoitteitasi ja että saat soittotunneilta juuri sen minkä haluat. Valitsemme esim. yhdessä kappaleita/tyylejä joita haluaisit osata soittaa ja harjoittelemme niihin liittyviä tekniikoita.
ENSIMMÄINEN TUNTI ILMAINEN!
Vahvuuksiani opettajana ovat
*intohimo
*empatiakyky ja kannustavuus
*halu nähdä oppilaan kehittyvän
*tiedostava ja tarkkaavainen mieli
Olen soittanut kitaraa yli 8 vuotta. Parhaiten osaan metalli ja rock -musiikin soittamiseen liittyviä tekniikoita, mutta pystyn opettamaan myös perusasioita bluesista ja countrysta sekä akustisesta komppaamisesta.
Soitan tällä hetkellä kitaraa mm. Angel Swordissa (www.myspace.com/angelswordmetal)
Hinnasto:
Kotonani (Espoonlahdessa, pian Helsingin Kalliossa):
50 min - 20e
75 min - 25e
Jossain muualla (esim. kotonasi)
50 min - 25e
75 min - 30e
Ota yhteyttä:
jtaina(at)gmail.com
040 5697315
Annetaan kitaratunteja PK-seudulla
Jesse T
3
236
Vastaukset
- Jesse T
Päivitys:
Sijainti nykyään Kallio.
Hinnasto muualla kuin kotonani nykyään matka-ajan mukaan seuraavasti:
-matkan kesto alle 30 min:
50 min - 25e
75 min - 30e
-matkan kesto 30-60 min
50 min - 30e
75 min - 35e
-matkan kesto 60-90 min
50 min - 35e
75 min - 40e - Jesse T
Avainsanat:
kitara
kitaranopetus
opetus
kitaratunti
soittotunti
soitonopetus
Helsinki
pääkaupunkiseutu - 45ith
heh mitä sitä oppimisesta maksamaan ku voi itekki opetella soittamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1481997Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041691- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761162- 671120
- 221027
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73936Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23907