nuoret!

missä te vietätte vapaa aikaanne täällä kemissä kun olen tänne vasta muuttanut 21v tyttö ja olis mukava löytää hengailuseuraa ? :)
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos vastakkaista sukupuolta olevaa seuraa etsit, nii se on vaikeaa. Sillä kemin nuoriso dikkaa Haavistoa ja vähän vanhemmat Uotista joten taitaa "ne" hengailut jäädä haaveeksi?
Takajärven alueella asuu maahanmuuttajia ja pakolaisia. Heistä saattaa saada normaali hengailu seuraa, ainakin ovat kovin innoissaan jos heidän kanssaan ryhtyy juttusille ja kohteliaita ovat.

Äänestä

Porvarilla on kokemusta mamuista, usko sitä.

Äänestä

:D selvä no en etsi ko ihan samaa sukupuolta ko naispuolinen olen mutta en siinä mielessä mitä luulet :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hennnagala kirjoitti:

missä te vietätte vapaa aikaanne täällä kemissä kun olen tänne vasta muuttanut 21v tyttö ja olis mukava löytää hengailuseuraa ? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu