YTM tunnusti olleensa nuorena runkkari!

5104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jotkut mouhot vetivät herneen nenäänsä noista runkkauskommenteista. Tottahan ne on.

Äänestä

Vaikka runkkasi intissä niin se ei tarkoita sitä, etteikö olisi saanut lomilla.

Äänestä

Ihmisten ärsyyntymiskynnys on käsittämättömän alhainen.

Äänestä

Parastahan tuossa on tuo ota kantaa osio :D

Äänestä

Otsikko on vähän yllättävä, "Tv-katsojat suuttuivat Kuustoselle". Iltapäivälehtien normaalilogiikan mukaanhan näissä pitäisi olla "Kansa raivostui Kuustoselle" tai "Suomalaiset raivostuivat Kuustoselle". Ehkä "kansa" ja "raivostuminen" on toimituksen ohjesäännössä käsketty säästämään vain etusivun lööppejä varten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


........ kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/presidentinvaalit/2012012715136583_pd.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu