Tympein palstalainen:

puskalisko
690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ELI SINÄ.

Äänestä

Lisko on niitä erittäin harvoja, joiden jutuissa on jotain särmää. Turinapuuron sijaan.

Äänestä

Osuvasta nimimerkistäsi huolimatta voisit sinäkin ottaa oppia puskaliskosta.

Äänestä

Siis me, jotka buddya oikeasti rakastamme ja hänestä välitämme, tunnemme suurta tympeisyyttä liskoa kohtaan, kun hän... tiedättehän te.

Äänestä
  • minä olen nyt maistellut vähän lisää erityisesti Fazerin torttuja. Kyllä näin viiden, kuuden pakkauksen jälkeen alan olla niillä linjoilla, että Fazerin tortut ovat parhaita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paskalisko kirjoitti:

puskalisko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu