Ihan vain kiinostaa tietää että hankitteko miehet/naiset koko ajan uusia tuttavuuksia miehistä/naisista ja sitten flirtailette kokoajan niiten kanssa,ihan ehdotatte tapaamisia ym? Vaikka ootte aivan upeessa suhteessa ja kaikki toimii.
Yhdessä jo 6v
ÄITIX4..
2138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No eikö se ole sanomattakin selvää ettei silloin noin toimita jos suhde on upea ja kaikki toimii?
Jos näin joku tekee kuitenkin suhteessa ollessaan,ei se suhde silloin ole upea ja jossain silloin mättää. Ainakin tämän toisen osapuolen kohdalla joka hakee tuttavuuksiia vieraista naisista/miehistä ja flirttailee heidän kanssaan. Eipä taida silloin oma puolikas riittää tai kiinnostaa enää tarpeeksi.
niin,,,seksi toimii läheisyyttä on,,,en voi käsittää miksi pitää sitten tehdä noin,,,,,ehkä en sitten vain riitä,,,en ole tarpeeksi kaunis enään hänelle,,,,itse en edes suhteen aikan ole yrittänyt tutustua muihin miehiin tai hakkia kaveriksi niitä,,,,jotain tässä suhteessa mättää