Harrastaisitko seksiä Frederikin kanssa, jos kukaan kaverisi eikä tuttusi ei saisi tietää asiasta?
Omantunnonkysymys naisille
18
135
Vastaukset
- irl tavannut
En todellakaan.
- uteleva
Valehtelet. Yksi ystävistäni on hyvin samanlainen kuin Frederik sekä ulkonäöltään että luonteeltaan, ja naiset aina pettävät miehiään hänen kanssaan.
- se siitä
uteleva kirjoitti:
Valehtelet. Yksi ystävistäni on hyvin samanlainen kuin Frederik sekä ulkonäöltään että luonteeltaan, ja naiset aina pettävät miehiään hänen kanssaan.
Villi arvaus että mielikuvasi Retusta on jostain 80-luvulta, etkä ole nähnyt kyseistä herraa lähiaikoina & lähietäisyydeltä?
Niinpä niin. :) - dfgdfgdfgdfg
se siitä kirjoitti:
Villi arvaus että mielikuvasi Retusta on jostain 80-luvulta, etkä ole nähnyt kyseistä herraa lähiaikoina & lähietäisyydeltä?
Niinpä niin. :)Toi utelevan viesti oli vaan tyhmä vastaus tyhmältä äijältä, vastaava ketju oli jossa miehiltä kysyttiin että harrastaisitko seksiä tuksun kanssa, jos kukaan ei saisi tietää. joku sitten vastasi samalla tavalla kuin nimim. "uteleva" ekaan vastaukseen, ja nyt tyhmä uteleva kuvittelee että kaikki ajattelee samalla logiikalla.
ota uteleva huumorilla! samaa logiikkaa vastaaja vain sovelsi kuin naisasialooseri ym muut palstaurpot
- 6+19=?
Frederik ??
- 6+5=?
Reetu on rautaa kirjoitti:
Periaatteessa ihan miehekäs, mutta en tiedä onko hän parisuhteessa ?
Harrastaisin seksiä, jos olisin parisuhteessa hänen kanssaan.
- Milanna
En vaan harrastaisin seksiä isäsi kanssa jos kukaan ei saisi tietää.
- uteleva
Miksi isäni?
- en keksi syytä
Miksi ihmeessä?
- uteleva
Jos Frederik tulisi iskemään sinut, tuskin voisit vastustaa. Reetu on YTM.
- en keksi syytä :)
uteleva kirjoitti:
Jos Frederik tulisi iskemään sinut, tuskin voisit vastustaa. Reetu on YTM.
Olen kyllä osannut vastustaa vähän... öh, enemmänkin YTM:iä kuin "Reetu".
- Reetu Power!!
en keksi syytä :) kirjoitti:
Olen kyllä osannut vastustaa vähän... öh, enemmänkin YTM:iä kuin "Reetu".
Reetussa on eläimellistä voimaa ja myskin tuoksua joka vie jalat alta, vaikka kuinka vastustelisit.
- 345235435
Onko sillä iso kalu tai jotain..? ehkä harrastaisin, jos olis.
- ,....,
Jos mä erehtyisin niin tekemään niin kertoisin kyllä siitä myös kaikille..Osaan nauraa itselleni..
- ~cissi~
Frederik on vähän yksinkertainen, ja sillä on puhevikakin. Ja sitten se on aika iso. Isot miehet on vanhetessaan kolhon näköisiä. En panisi.
Siitä pidin että se tunnusti käyttäneensä hiusverkkoa, papiljotteja vai mikä tupee se nyt oli. Mies saa olla turhamainen.- Ei pervoilla siellä
Pienet miehet taas on vanhetessaan Gimli kääpiön näköisiä. Haluatko pervo leikkiä Lumikkia ja antaa pillua kääpiölle?
- Hyhhyh.
En panis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401898- 1861601
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461230Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40769
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23712Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627