ATM:n ongelmat

puhuttavat:

8

243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naisasialooseri.

      Linkitin tuon jutun ujosta AT-miehestä tänne jo eilen, mutta jostain syystä se poistettiin. Ilmeisesti ei haluta puhua siitä, että ujo mies on aina ja automaattisesti ATM.

    • ATM:lle jämät

      Vanha sanonta on, että kaino mies ei kaunista naista saa.

      Vaan käytetyn kurpan.

    • Go wolfwood!

      Mukavasti on myös meidän vakio palstalainen saanut huomiota.

      • Vähempikin ois riittäny. Mahikset naisen saantiin ei kuitenkaan parane.


    • ------------------
      • Totta kai.

        Tässä maailmassa röykeät syövät kiltit


      • Naisasialooseri.

        Itse olen aina ollut tiukka noissa palkkajutuissa. Sainkin kerrran enemmän palkkaa kuin muut ja työpaikkani naiset sanoivat, että onko se (naispuolinen)pomo alkanut maksaa palkkaa pärstäkertoimen mukaan.


    • Reipas Mies

      Kun miehen "kiltteyden" palkka on sama kuin rohkeammaan miehen toisille reilun vittuilun, niin tuntuu paremmalta olla syrjitty syystä jonka on itselleen aiheuttanut, toisin kuin omalla kiltteydellä.

      ATM:än miehen perusongelmista suurin on se että he eivät osaa tarjoilla naisille sitä hyvää iskemis-show asiakaspalvelua miehenä romanttisessa mielessä mitä nämä laajemmin ps-kokemusta omaavat ktm, yt-miehet osaavat tarjoilla. Mies saa olla muiden miesten silmissä "paska" ja kusipää, kunhan iskettävälle naiselle mies on muuten dingle-okay- niin natsaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      203
      2143
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      134
      1178
    3. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      113
      1073
    4. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      23
      827
    5. 58
      796
    6. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      34
      751
    7. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      42
      638
    8. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      175
      584
    9. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      567
    10. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      10
      540
    Aihe