Mitä mieltä ootte tälläsestä perseestä?

http://www.hiphoprx.com/content/uploads/2010/11/nicki-minaj-hot-97-thanksgiving-concert-photos-3.jpg mun mielipide on että se on ihan hirveä. Muutenkin feikki ja aivan liiiiiian iso!! mut mitä mieltä te olette
152204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Nicki Minajin perse taitaa kyllä olla aito, ja joillain afrikkalaisperäisillä naisilla, kuten myös latinoilla on oikeasti tuommonen peräsin. Minusta pyöreä ja isohko perse on kaunis, mutta tällä kyseisellä neidillä on jo siinä rajoilla, ettei ole enää kaunista. Tuo on jo ehkä pikkasen liian iso, mutta muoto on kaunis.

Äänestä

Ei se ole aito. Katsokaa miten hoikka hän muuten on ja sitten noin iso pylly ja muutenkin tuon muotoinen. Jos olisi aito niin varmaan pikemminroikkuisi ja lihaksilta tuo pylly ei näytä. Kumia se on

Äänestä
  • Kyllä se aito on. Oon käyny jenkeissä ja siellä on tuollaisia perseitä monella naisella, köyhillä jotka ei varmana ole leikkauksissa käyneet. Joillain vaan menee rasva perseeseen ja tisseihin. Afrikassa on jopa eräs heimo, jotka on laihoja muuten mutta kaikki rasva varastoituu perseisiin. Kun niitä ihmisiä sieltä aikoinaan on roudattu orjiksi jenkkeihin ja eurooppaan, niin kai sen kyseisen heimon jäseniä myös on tuotu, ja niitten geenit on sekoittuneet muihin afrikkalaisperäisiin ja tulee sitten joillain esille tollasena pyllynä.

    Äänestä

Helvetin ruma ja epäsuhtainen läskiperse. Ei todellakaan mitenkään ihailtava tai tavoiteltava ominaisuus.

Äänestä
  • Jotkut tykkää tuollaisista perseistä, jotkut valtavista rinnoista. Kukaan ei kuitenkaan koskaan hauku jättitissejä helvetin rumiksi ja epäsuhtaisiksi, vaikka yhtälailla näkee välillä ihan liian isoja tissejä verrattuna muuhun vartaloon. Joillain myös on aidosti jättitissit, vaikka kivahan se jonku lattatissin ja lattaperseen on sanoa helvetin rumaksi ja sanoa, että ei oo aito.

    Äänestä

  • -------------------- kirjoitti:

    Jotkut tykkää tuollaisista perseistä, jotkut valtavista rinnoista. Kukaan ei kuitenkaan koskaan hauku jättitissejä helvetin rumiksi ja epäsuhtaisiksi, vaikka yhtälailla näkee välillä ihan liian isoja tissejä verrattuna muuhun vartaloon. Joillain myös on aidosti jättitissit, vaikka kivahan se jonku lattatissin ja lattaperseen on sanoa helvetin rumaksi ja sanoa, että ei oo aito.

    Ai ei hauku jättitissejä helvetin rumiksi ja epäsuhtaisiksi? No just joo. Koskaan kuullut riipputisseistä, utareista tai täysin epäsuhtaisista silikonipalloista? No etpä tietenkään kun noin kommentoit, mutta kaikki muut kyllä ovat.

    Äänestä

Googletinpa hieman... Lol.

Tavallinen afrikkalainen tyttö, minusta oikein kaunis, ja hoikka myös.

http://dallaspenn.com/pics/albums/politrix/djiboutiwoman.jpg

Nicki Minaj... Onko tuossa nyt niin paljon eroa tuohon edelliseen? Ei minusta, ja aika kiinteältä näyttää. Tosin varmaan photoshopattu, että kai tuossa oikeasti olis jonkun verran selluliittimuhkuraakin...

http://static.igossip.com/photos_2/december_2010/nicki_minaj_big_ass.jpg

Ja tässä heimoista josta puhuin, eli siellä on joillain miehilläkin isot pakarat.

http://www.easyvigour.net.nz/fitness/h_gluteus_max_beauty.htm

Ja tässäpä naisen pakarat...

http://realhistoryww.com/world_history/ancient/Misc/Prehistoric_Art/Steatopygia_Female.jpg

Joillain se rasva kerääntyy luonnostaan pakaroihin tai rintoihin, tai molempiin, joillain taas mahaan. Tiedä sitten kumpi on kauniimpaa, sillä suomalaisillahan yleensä kerääntyy juuri mahaan ja jenkkakahvoihin.

Äänestä

Oli mitä oli niin ihana se on! :) Minaj on muutenki ihan paras!!! TEAM MINAJ!

Äänestä

Aivan outo, näyttää kuin perse ei sopisi tuohon vartaloon lainkaan.
Itse tykkään sopusuhtaisemmista ja toisenlaisella vartalorakenteella tuo perse voisi näyttää ihan hyvältä. Minajilla se on liian iso.

Äänestä
  • ^^^^^^^^^:p

    Äänestä

Mielestäni aloituskuva on kyl aika oudonnäköinen. Ainakin vaate on turhan tyköistuva. Tykkään muodokasperäsestä naisesta, mut tuo nicky on hieman erikoinen, koska hän on myös erittäin lyhyt.

Jos naisella on erittäin muodokas ja kookas takamus, tulisi sen käydä ilmi lantiosuhteesta ja suhteen tulisi olla sitä parempi, mitä kookkaampi takamus.
Ja uhkeimmissa tapauksissa vaatemitoitukset menee sekaisin ko. naisen kohdalla koska lantio on suhteessa isompi kuin muu kroppa.
Korostaisin sitä ihan suomenkielellä et on ihan seksikästä jos on "muodokas perse", kunhan muu kroppa on sit "normaali" kokoa.

Nickyn peba näyttää jopa feikiltä... se on jotenkin luonnoton, vaikka totta olisikin
hänen lantio on muistaakseni 44" tai sellaista, mut kun pituus on jotain 150cm

tuo 44" lantio suomalaisella naisella olis ihan ok, jos pituutta vaikkapa 165-175.

Laitan tästä erään kuvan jossa naisella myös erittäin muodokas takamus, kenties aika samaa kokoa kuin nicky, mut tää on kai pidempi ja takamus näyttää luonnollisen uskottavalta. Jopa sopusuhtaiselta, mutta erittäin muodokkaalta
http://dl.dropbox.com/u/1671782/bubble-butt.jpg

Aika yllättää mut jos naisella on poikkeuksellisen muodokas takamus, ni ainakin itse koen et nickin takamus on liian muodokas taaksepäin, et olisi jopa kauniimpaa jos hänen takamuksensa olisi hieman lattanampi ja hieman LEVEÄMPI? tai sit vain lattanampi. Naiset vihaa itse leveyttä, mut jos on kookas ja muodokas takamus ni siinä on myös leveyttä ja pakarat on pyöreät taakse ja sivuille.
tarkoitan jotain tällaista
http://dl.dropbox.com/u/1671782/898782b02be27baa0e582a91186b9995_view.jpg
huomioikaapa naisen vyötäröä tai olkapäitä.
Hänen takamuksensa on vilpittömästi huge, mut se on jollakin tavalla sopusuhtainen ja kaunis. Kokoa on mut se suuntautuu kivasti kaikkiin suuntiin. Tällä neidolla voipi olla sama lantionympärys kuin nickillä....

Äänestä

Melkoinen pallopertzeshow

Äänestä

Huh, tuo keltahousunen ja stringiperse, muumiolaki mulkku nytkähtäs jos tuomosta pääsis hivelemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bigbootyhh kirjoitti:

http://www.hiphoprx.com/content/uploads/2010/11/nicki-minaj-hot-97-thanksgiving-concert-photos-3.jpg mun mielipide on että se on ihan hirveä. Muutenkin feikki ja aivan liiiiiian iso!! mut mitä mieltä te olette

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu