Olen bi-seksuaali

Voisin siis seukata naisen tai miehen kanssa.

Onko kukaan kiinnostunut ison kokoisesta drop-out merkkarista?

He-hee! :-)
656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jonkun verran. Kui?

Äänestä
  • Oletko kaunis nainen?

    He-hee! ;-)

    Äänestä

  • Ratikkakuski. kirjoitti:

    Oletko kaunis nainen?

    He-hee! ;-)

    olen ruma homopoika.

    Älä ole niin tarkka näistä sukupuolista. Antaa kaikkien kukkien kukkia.

    Äänestä

  • Ääh... kirjoitti:

    olen ruma homopoika.

    Älä ole niin tarkka näistä sukupuolista. Antaa kaikkien kukkien kukkia.

    Milloin tulet kylään?

    He-hee! :-)

    Äänestä


Mikä se drop-out merkkari on? :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ratikkakuski. kirjoitti:

Voisin siis seukata naisen tai miehen kanssa.

Onko kukaan kiinnostunut ison kokoisesta drop-out merkkarista?

He-hee! :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu