Paras lopettaa se puhelin viestien laittelu...oksettaa ajatuskin sinusta, olet minulle ilmaa ja haluan unohtaa kaikki ne vuodet kanssasi... kärsi oikeuden tuomio ja varo ettei tule lisää tai saattaa olla työpaikka vaarassa..ja sitä paitsi minulla on jo miesystävä joka on tuhat kertaa parempi kuin sinä koskaan..
Lopeta viestittely
5
818
Vastaukset
- ime munaa
Painu säkin huora vittuun ja ala elämään.omaa elämää.
- 38
Säälittäviä tosiaan nämä sitkeät tekstailijat, oli sitten takana yhteisiä vuosia tai ei. Minkä hel**tin nautinnon saavat tekstailuista? Vaikka nainen vastaisikin ei ole välttämäti silti kiinnostunut, säälivät näitä reppanoita.
- kokemus puhuu
Sääli on sairaus, mutta kaipaus ei.
Se on vähän niin, että tuollaiseen tilanteeseen ajaudutaan usein myös kun keskustelutaidot uupuvat ja olisi sitä keskusteltavaa oikeesti.
Mitään reppanaa ei välttämättä edes ole!
- Osuipas ja upposi
Höhöö
Homesilmät tahtoo tietää sä kuinka kaun oikein deittaat? Niin kauan kuin sielus sietää, vaikka kovasti he koittaa deittaamasti estää sä deittaat loppuun asti vaikka paljain jaloin. Kun deitin kerran aloit. Terveisin: Tuomas Reinikainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1807537Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa893741"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1243647Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma832941Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.472476Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni1172462- 1362004
- 571414
Miksi suorittamisesta tulee
Miksi suorittamisesta tulee hyvä fiilis? Mitä sillä paikataan? Jollekinhan se voi olla jopa terapeuttista, mutta itse a591342Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3811342