ica maxi

mitä pidät
151004
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Pidän vaatteita, kiinni ja ikävää.

Äänestä

Mielestäni ihan mukiin menevä puoti ystävällinen palvelu nopeat kassatt,muutenkin ihan ok

Äänestä
  • johtajaa ei näy missään olisi kiva tavata se kuuluu asiakaspalveluun?Siisti tavarat esillä hyvin ja paljon on valikoimisen varaa

    Äänestä

  • poreallasa kirjoitti:

    johtajaa ei näy missään olisi kiva tavata se kuuluu asiakaspalveluun?Siisti tavarat esillä hyvin ja paljon on valikoimisen varaa

    Tuosahan se... http://www.youtube.com/watch?v=0-CYTCe9KBs

    Äänestä

  • UPDATE_9253078 kirjoitti:

    miksi johtaja kiroilee mainoksessa pitäisi laittaa myynti kieltoon koko kauppa ja otta uusi sivistynyt johtaja taloon

    Äänestä

Kallista sokeriruokaa, kun kruunukin on huonossa kurssissa ...

Äänestä
  • ica ja lidl,muita ruokakauppoja ei tartte.

    Äänestä

  • pössölohimies kirjoitti:

    ica ja lidl,muita ruokakauppoja ei tartte.

    ihan oikein töriset

    Äänestä

  • 90% kirjoitti:

    ihan oikein töriset

    no joo,kun on ica ja lidl niin siihen kun lisää alkon ja kungfiskaren niin meikeläinen on tyytyväinen kaupallisiin palveluihin.

    Äänestä

  • pössölohimies kirjoitti:

    no joo,kun on ica ja lidl niin siihen kun lisää alkon ja kungfiskaren niin meikeläinen on tyytyväinen kaupallisiin palveluihin.

    samalla linjalla mennään, mut jos ruoka- ja juomakaupoissa pysytään niin ton kungfiskaren vaihdan systeemiin...

    Äänestä

  • Kruunun kurssi on vakaa - sen sijaan Euron kurssi on heikko ;-) Ja kyllä sieltä Ica Maxista löytyy niin sokerista kuin sokeritontakin ruokaa - ihan samoin kuin Suomen kaupoistakin. Pitää vain opetella lukemaan mitä tavara sisältää!

    Äänestä

  • pössölohimies kirjoitti:

    ica ja lidl,muita ruokakauppoja ei tartte.

    Ja Tornion lidl saat takuu varmasti aina jonottaa tovin ! :( En käy enään sielä.

    Äänestä

Miksei löydy Scannin 150g kokoliha pihvejä, vain niitä 90g taikinapihvejä 🤬

Äänestä

sari on naisista kaunein

Äänestä

Kommentoi aloitusta


% kirjoitti:

mitä pidät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu