Kuka ml-palstan miehistä

on saanut pillua edes yhden kerran?
470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Genio timantilta. Ei tule nyt muita varmoja mieleen.

Äänestä
  • Mistä sä tuon varmaksi tiedät? Puhuisit itsestäsi jos on puhuttavaa. Veikkaan ettet ole saanut ikinä.

    Jos et ole saanut ja silti fantasioit muiden saamisista, niin hallelujaa. Pääset pitkälle sun elämässä. Siis jos tavoite on metri ja sä pääset senttiin, se on edistystä.

    Äänestä

  • lyhyt mutta paksu kirjoitti:

    Mistä sä tuon varmaksi tiedät? Puhuisit itsestäsi jos on puhuttavaa. Veikkaan ettet ole saanut ikinä.

    Jos et ole saanut ja silti fantasioit muiden saamisista, niin hallelujaa. Pääset pitkälle sun elämässä. Siis jos tavoite on metri ja sä pääset senttiin, se on edistystä.

    Se on itse genio....

    Äänestä

Mä olen saanut kerran. Ja se kerta kultaa mun elämää kuin aikuisen naisen lämmin liekki sumareissa ilman piilareita: Peräänajo.

Muista kerroista viis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eeemilia kirjoitti:

on saanut pillua edes yhden kerran?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu