Palstan pahimmat Ass Burgerit

1. Dark Fear
2. Mies 1985
3. INTJ-36
3102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

1. Naisasialooseri
2. Mies1985

Välillä epäilen näiden jopa olevan sama henkilö, harrastavat sen verran samantasoista väärin ymmärtämistä.

ja sitten

3. intj-36
tai mikälie oli nimimerkki- samaa mieltä tästä!

Äänestä
  • Haa, arvelinkin että nickissä oli jotain häikkää. Siis tarkoitin kolmoseksi nikkiä
    m36-intj

    ps. Harmi että mun nickki on niin perätön. Tai siis mieleenpainumaton.

    Äänestä

Vajukkia toistava anonyymi nainen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


top 3 kirjoitti:

1. Dark Fear
2. Mies 1985
3. INTJ-36

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu