Martina noista ehdottomasti kaunein ja muutenkin tykkään siitä. Sillä on ASENNETTA! :D
Jee Martina voittoon!
zisel
1484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ai, sää täällä häiriköit. Vähän niin ajattelinkin.
Minä tulen pyyhkimään
Niin siis kyse on viidakon tähtösistä joka on subilla nyt menossa. Soi puhelin niin painoin äkkiä lähetä ennenkun kerkesin loppuun kirjottaa :)
ANNI!!1!!
Kuka se noista on?
Piti googlettaa. Toi näytti hyvältä:
http://ilovehelsinki.files.wordpress.com/2011/06/anni_2juttu0506in_503_vi1.jpg
Oikeesti ei mitään hajua, eikä oikeesti niinq kiinnostakaan.
Jep, mä kävinkin jo kattoo sieltä subin sivuilta :) Aika outoja mulle noi blondit tuolta.
yb heinälaroos?
Martina kaunein? Noh, naismakuja on monia...
Kuka sun mielestä? Anna kun mä arvaan - se Martinan pari, mikä Marianne se nyt olikaan..?
Sun pari on ainakin ollut anzzy, kun olit ehtinyt ladella sille pitkän litanian harhojas, joita se on tuonu tänne palstalle.
Siis mulle on ihan yhdentekevää, jos anzzy kirjoittelee jotain kakkaa tänne, mut näki taas, miten luottamus toimii; epäilet kaiken muita epäluotettaviksi ja höpöttelet kuraa eteenpäin.
*paijaa peppua*
我強姦 !
Heh, kyl tuo minusta hiukan outoa on, jos täällä on vain toispuoleinen kiukuttelu sallittua. Paijaa sinä vaan ziselin peppua. Sille varmaan kävis se ihan hyvin.
Aika vapaastihan sä saat täällä temmeltää. Onko sun tunnarit vielä Habbo Hotelliin voimas? Oot se kouluterveydenhoitaja edelleen?