Kokemuksia kilotkuriin.net

Löytyisikö omakohtaisia kokemuksia kilotkuriin.net tuotteesta. Senhän joutuu ostamaan kuin 'sian säkissä' kun ei sivuilla kerrota laihdutusohjelmasta yhtään mitään. Miten toimii ja toimiiko?
42440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..Saittisi mainostamisen.

Kohta nimittäin sama henkilö luultavasti kirjoittaa vastineen ja kehuu saaneensa rahoilleen vastinetta. Ei se tyhmä ole, joka pyytää...

Äänestä
  • Onko tästä sivustosta sitten paljonkin keskusteltu täällä? Itse tänään siihen ekaa kertaa törmäsin ja kaiken kokeilleena kiinostuin, mutten kuitenkaan noin vähillä tiedoilla osta. Jotain tukea kuitenkin laihuttamiseen kaipaisin... painonvartijat kun on liian kallis... Toimii kyllä!

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Onko tästä sivustosta sitten paljonkin keskusteltu täällä? Itse tänään siihen ekaa kertaa törmäsin ja kaiken kokeilleena kiinostuin, mutten kuitenkaan noin vähillä tiedoilla osta. Jotain tukea kuitenkin laihuttamiseen kaipaisin... painonvartijat kun on liian kallis... Toimii kyllä!

    Liikakilojen poistamiseksi.
    Minä olen pudottanut jo 18kg liikakiloja...
    Voin erinomaisesti ilman verenpaine lääkitystä...
    Painonvartioiden dieetit tekevät sellasta "jojo" laihduttamista ja aika kaliistikin..
    Minusta n.150 euroa/kk ei ole kallis, kun kunto ja terveys hyvänä pysyy...

    [email protected]

    Äänestä

  • enoc kirjoitti:

    Liikakilojen poistamiseksi.
    Minä olen pudottanut jo 18kg liikakiloja...
    Voin erinomaisesti ilman verenpaine lääkitystä...
    Painonvartioiden dieetit tekevät sellasta "jojo" laihduttamista ja aika kaliistikin..
    Minusta n.150 euroa/kk ei ole kallis, kun kunto ja terveys hyvänä pysyy...

    [email protected]

    mistään nettituotteesta, pillereistä tai muista humpuukeista mitään, kun osaa laskea; pitää syödä pienempi kalorisisältö kuin kuluttaa. Jos syö enemmän kuin voi kuluttaa on automaattinen seuraus kilojen kertyminen eli lihoaminen. Erittäin yksinkertaista. Jos tukea tarvitsee, voi liittyä vaikka mihin painonhallintaryhmään, mutta se työ eli oikein syöminen ja liikkuminen on kuitenkin tehtävä itse. Dieeteistä ei ole apua, on tehtävä pysyvä elämäntapamuutos ja päästävä painonhallintaan. Jojottelu jippojen avulla on vaarallista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Löytyisikö omakohtaisia kokemuksia kilotkuriin.net tuotteesta. Senhän joutuu ostamaan kuin 'sian säkissä' kun ei sivuilla kerrota laihdutusohjelmasta yhtään mitään. Miten toimii ja toimiiko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu