Mokasinko pahasti (please älkää moralisoiko)?

Aasialaisen työkaver

Tunnustin kuiskaten naispuoliselle työkaverilleni nähneeni hänestä unta. Hän halusi tietää minkälaista unta ja kerroin sitten ihan rehellisesti, että seksiunta. Hän pöyristyi.

Myöhemmin keskustelimme asiasta ja pahoittelin hänelle. Hän epäili minun katsoneen pornoa minkä kielsin, koska sellaista en harrasta.

Meillä on ollut jo pitkään sellainen molemminpuoleinen ihastumissuhde ja firman bileissä yhteinen yö ilman seksiä. Hän on ihastumisen minulle myöntänyt ja ikävöinyt tekstarin välityksellä. Hän on taustastaan johtuen todella ujo ja häveliäs, mutta menossa koko ajan rohkeampaan suuntaan.

Molemmat ollaan naimisissa ja lapsia..

7

588

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siveyden sipuli

      *moralisoi*

    • 11+12

      Lopeta heti ennen kuin on myöhäistä senkin muna ohjautuva

    • neuvoja.

      Kyllä olet mokannut tosi pahasti. Olet menossa aina vain alaspäin, pohjattomaan syöveriin. Parasta olisi, jos et enää juttelisi tuon työkaverisi kanssa.

    • neuvon antava

      Lopettakaa puhuminen, aloittakaa paneminen.

    • cmheidfkdf

      Tuollahan se toisessa ketjussa sun vaimoskin asiaa ihmettelee. Jutelkaa kasvokkain älkääkä täällä, saatana.

    • En moralisoi ap:tä

      Onpa harvinaisen suoraselkäinen mies tuo ap. Valehdella kuin olisi pitänyt? Kyllä ajatuksistaan kertominen kuuluu suhteeseen - myös työ sellaiseen...

    • Teppo_S

      Mokasit pahasti, kun et vielä nussinut sitä!
      Äkkiä järjestät paikan/tilaisuuden missä nait sitä oikein kunnolla...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      280
      2621
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2453
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      55
      2195
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      76
      1877
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1628
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1554
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1406
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1308
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      88
      1130
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      76
      1099
    Aihe