Parakouri

ON PERSEESTÄ, KAIKKI JOTKA PARKOURAA ON LATEKSIRUNKKAREITA. Minun mielipide... ei valittamista :)
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Liian paksu/heikko harrastamaan lajia? Minun mielipide... ei valittamista (:

Äänestä

Jos on liian paksu tai muutenvaan liian laiska tulemaan ulos huoneestaan ja tekemään jotain muuta kuin pelaamaan pleikka- ja tietokonepelejä niin sille ei voi mitään :) Peace out! mah frend ;)

Ps. Mun mielipide... ei valittamista :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parakouria kirjoitti:

ON PERSEESTÄ, KAIKKI JOTKA PARKOURAA ON LATEKSIRUNKKAREITA. Minun mielipide... ei valittamista :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu