Onko muuten kellään samaa ongelmaa kuin mulla? Että ei ole oikein kavereita joiden kanssa mennä yökerhoon? Vietin tänään hauskan illan pubin ja teatterin parissa mutta sitten kun olisi pitänyt jatkoille mennä niin homma tyssähtääkin siihen. Yksin taas yökerhoon meneminen on jotenkin orpoa. Itse tykkäisin bailata aamuun asti mutta siihen ei löydy kaveria??
Mistä löytäis Tampereella seuraa jonka kanssa voisi mennä yökerhoon ja laittaa haisemaan? Tarkoitan jotain sellaista kontaktia ettei tarvitsisi yksin mennä. Voisin kuvitella että on muitakin samassa tilanteessa olevia jotka tarvitsisivat sen kontaktin mukaansa ettei tarvitsiti yksin mennä. Tajuaako joku mitä tarkoitan?
Yökerhoon menemisestä
asdfgsdfgsdfgsdfgsdf
3
159
Vastaukset
- 8n6
Ootko mies vai nainen? Kyllä sitä aina seuraa yökerhost löytää...
- asdfgsdfgsdfgsdfgsdf
Olen mies. Kyllä sieltä seuraa löytää, mutta olis vaan mukava mennä sinne siten että olisi jo seuraa :)
- Muualta Suomesta
Pistäkääpäs Palstamiitti Tampereelle pystyn...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182257Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591464Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2301204Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089