Tahtoo nuoren misun

Speedmaster

Mistä löytyisi n 20-30v nainen bodaavalle isolle prätkä kundille?
Minulla on kaikki mitä haluan ja lapset on tehty.
Olen koulutettu,hyvässä ammatissa ja nuorekas.
Haluan seuraa prätkäilyyn,leffaan,salille,kotiiltoihin ja mulla ei ole kiire.
Älkää vastatko,että rahalla sen jo tiedän. Olen 42v mitä mieltä olette?
Mua ei enää jännitä,koska tiedän mitä naiset haluaa ja olen komea ja lihaksikas.

11

210

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jahas.. varmako?

      Joo no noi on jo nähty. "Komea ja lihaksikas" yleensä omasta suusta on vain vääristynyt minä kuva, joten menepäs sen peilin eteen uudestaan ja katso oikein tarkkaan. Oletko todella 20-vuotiaan mieleen? Entä 21-vuotiaan? jokaisen iän kohdalla uusiksi.

      Itse olen 24 vuotta ja en voisi itselleni kuvitella miestä joka olisi isäni ikäinen :) Tai voisi olla isäni :) Ei pahalla mutta totuus.

    • Speed..........

      No eilen ikäiseni naiset 3kpl olivat kimpussani,mutta olivat jo elähtäneitä.
      Korostan olen ikäisekseni kondiksessa ja haarukka oli 20-30v naisten suhten.
      30v nainen on ihan makee ja miksi hiukan vanhempi mies ei miellytä?

      • Jahas.. varmako?

        Ai miksi? Ensinnäkin jo anatomia antaa tälle loogisen vastauksen. Miehen testosteroni tasot alkavat laskea 40 kieppeillä, tästä johtuu ns "miesten vaihdevuodet" meno vuodet, jolloin yleisesti ottaen laitellaan autot ja vaimot vaihtoon.

        Toiseksi, naama näyttää elämän. En ole vielä kenelläkään 40 vuotiaalla nähnyt 20-vuotiaan kasvoja, rypyt ja uurteet alkavat ilmestymään jo ennen 30 vuotta.

        Jos sanot saman ikäisistä naisista, että he ovat "elähtäneitä" niin mitä itse olet?

        Toki voit hyvällä tuurilla löytää jonkin kaltoin kohdellun, huonolla omallatunnolla varustetun tyttö paran joka ei isä hahmoa ole elämässään nähnyt. Mutta pääsääntöisesti kyllä ne nuoret naiset tietää mitä haluaa ja yleensä myös iältään aikalailla saman ikäistä seuraa hakevat.

        Voithan sinä pukea trendikkäät vaatteet päälles ja käydä puntilla, mutta se ei silti tarkoita että näyttäisit ihailtavalta nuoremman silmissä. Joten jatka harrastusta omaksi iloksi, ja muuten, epätoivo paistaa kasvoista.


      • Hihihihihiiiiiiii

        Halusitko itse 20 vuotiaana yli 40 vuotiaita naisia? Tuskin halusit, joten voit itse kehitellä syyt siitä miksi nuoret naiset eivät halua sinua ;)


      • MR Speed
        Hihihihihiiiiiiii kirjoitti:

        Halusitko itse 20 vuotiaana yli 40 vuotiaita naisia? Tuskin halusit, joten voit itse kehitellä syyt siitä miksi nuoret naiset eivät halua sinua ;)

        Halusin panoseuraksi tietysti ja siitähän tässä on kysymys.Ei mulla ole aikomustakaan alkaa viettää "aikaa"kenenkään kanssa ei edes 20-30v misujen kanssa.


      • Really?
        MR Speed kirjoitti:

        Halusin panoseuraksi tietysti ja siitähän tässä on kysymys.Ei mulla ole aikomustakaan alkaa viettää "aikaa"kenenkään kanssa ei edes 20-30v misujen kanssa.

        "Haluan seuraa prätkäilyyn,leffaan,salille,kotiiltoihin ja mulla ei ole kiire."

        Nyt ei enää ookaan kiva ku tytöt ei tykkää :P


    • päiväunia!

      nämä keskustelut on jo niin nähty: eikö se papoille mene jakeluun?

      • jjokj

        Ei mene jakeluun sorry.


    • äo yli 169

      Opettelepa ensin yhdyssanat ja pukeudu muuhunkin kuin vaimonhakkajapaitaan ja salihousuihin. Älyä ei saa syntyessä, bodatun pallokropan kyllä tekemällä. Jaiks.

      • Yhdyssana

        Sä älykkö et saa kunnon bodya,koska olet laiska älykkö.
        Kateellinen hyvä kroppaisille tosi sääli olla teräväpää ja äidinkielen taitaja,mut toi body.Opettele yhdyssanat siihen te pystytte,ette muuhun.Vedä punkkua frendiens kanssa ja ole niin tärkeä.Sun tyylinen elämä ei merkkaa mulle mitään.Prassaat jollain mensan testillä mitä sitten voit olla paska niin monessa.


      • Sheme
        Yhdyssana kirjoitti:

        Sä älykkö et saa kunnon bodya,koska olet laiska älykkö.
        Kateellinen hyvä kroppaisille tosi sääli olla teräväpää ja äidinkielen taitaja,mut toi body.Opettele yhdyssanat siihen te pystytte,ette muuhun.Vedä punkkua frendiens kanssa ja ole niin tärkeä.Sun tyylinen elämä ei merkkaa mulle mitään.Prassaat jollain mensan testillä mitä sitten voit olla paska niin monessa.

        Onko seriffi nyt lähtenyt vähän lipsumaan? Häpeä,heittäkää pihalle tää super femakko!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      43
      2130
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      171
      1903
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1332
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1150
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      952
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      899
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      849
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      43
      836
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      772
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      691
    Aihe