eli mitä suosittelisitte esim. tälläisen mekon kanssa?
http://nelly.com/fi/vaatteita-naisille/vaatteet/juhlamekot/honor-gold-937/sacha-low-back-dress-120414-14/
ärsyttää kun ei voi pitää tollasia mekkoja joissa selkä on paljaana! kun isot tissit niin ei oikein käy sellaiset silikoni tuetkaan :(
millaiset rintsikat? auttakaaa!!!!!!!!!!!
2
283
Vastaukset
- Clear strap
Yläosaan kävisi niskalenkki tyyppinen liivi, takaosa jää taas näkyviin niissäkin.
Jos läpinäkyvä silikoni ei haittaa etsi jostain tuollaiset
http://www.lingerienewstyle.com/clear-strap-bra.html- Vaikea yhdistelmä
Kuten tuossa mallikuvassakin näkee, läpinäkyvät osat kiiltelee selvästi ja pistää silmään yhtä hyvin kuin olisi kangasta.
Tuossa mekossa on "kaulapanta" jolloin halter-neck rintaliivien olkaimetkin näkyvät etupuolelta.
Näyttää siltä että kyseinen mekko sopii vain sellaiselle naiselle joka voi olla ilman rintaliivejä. Jos rinnat riippuu liikaa voisi ajatella rintojen alle liimautuvia kohotuspaloja (joskus näitäkin on ollut myynnissä).
Noin avonaisen selän vuoksi korsettikin voi ulottua takaa liian ylös ja tulee näkyviin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011039- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648