Paakkolan pilkit

Mitäs tämä tarkoittaa? Miksi jokavuotista tapahtumaa tullut tänä vuonna. Joka vuosi olen siellä käynyt ja aina tullut saalista nätisti. Oletteko käynyt ja mitä mieltä olette tapahtumasta ja Paakkolasta yleensä?
1342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jäät ei olis kuuleman kestäneet, tiiä sitten mikä on todellinen syy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pilkkimies Ylitornio kirjoitti:

Mitäs tämä tarkoittaa? Miksi jokavuotista tapahtumaa tullut tänä vuonna. Joka vuosi olen siellä käynyt ja aina tullut saalista nätisti. Oletteko käynyt ja mitä mieltä olette tapahtumasta ja Paakkolasta yleensä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu