Siis 15v. tyttö Kuopiosta. Siis poikaystää etsisin sellasta sulosta, ihanaa murusta :) Eikä mitään yhen illan juttuu! Siis suurinpiirtein saman ikäistä kun minä. Käytäs leffoissa ja tämmöstä. :)
Etsii poikaystävää...
11
139
Vastaukset
- Kunnian mies
Jätä yhteystietosi jos olet puhdas ja hyvännäköinen.
- !
En helvetis. Pedo...
- Kunnian mies
! kirjoitti:
En helvetis. Pedo...
Kuulostat käytetyltä tavikselta.
- Mies1985
Täällä olis kohta 27v poikaystävä.
- pieni, piukkalihanen
Oikkeenki hyvän ikänen poika! ;D
- soon sixteen :)
Oletko tyhmä? piti olla samanikäinen....
- Mies1985
soon sixteen :) kirjoitti:
Oletko tyhmä? piti olla samanikäinen....
En ainakaan etsi seuraa palstalta jossa ei taatusti ole alle 18-vuotiaita eikä oikeastaan alle 20-vuotiaitakaan.
- sf34sf
soon sixteen :) kirjoitti:
Oletko tyhmä? piti olla samanikäinen....
Itse olet lukutaidoton. Siis suurinpiirtein samanikäinen. Kyllähän 27v vuotias voidaan laskea mukaan. Sitäpaitsi on vielä puhdas ja käyttämätön.
- fdfgfd
Kuten luit. Käyttämätön 27v poika tarjolla. Älä kulje onnesi ohi!
- Setäystävä.
Hei, olen noin suurinpiirtein muutaman vuosikymmenen tarkkuudella samanikäinen kuin sinä ja ihana murunen. Käydään vaan leffoissa ja sitten vien neitsyytesi, et kai vaan vielä ole ehtinyt antaa millekään räkänokalle? Paljonko painat? Kuppikoko? Shevailetko alapääsi?
- lapset-.-
Ei elämä näitä tän ajan muksuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",134995Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1433635Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/922253- 1351917
Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1421903Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee391812Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1161546- 1381425
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551226Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641165