Miten suhtautuisit tähän?

petettyköJätänkö?

Huomasin sattumalta mieheni käyneen flirtfair sivustoilla (löytyi suosituimmat sivustosi kohdalta). Annoin ensin asian olla, mies sanoi sen olleen ponnahdusikkuna, ettei tiedä mikä se on.

Myöhemmin alkoi kuitenkin kiinnostaa ja kävin katsomassa mikä sivu se on ja on seuranhaku sivusto. Löysin mieheni sinne laittaman profiilin helposti, oli laittanut oman nimensä käyttäjätunnukseksi. Etsi sivun mukaan eroottista keskusteluseuraa.

Olen käynyt parina päivänä katsomassa ja mieheni ei ole enää sen jälkeen käynyt sivustolla kun olin häneltä asiaa kysynyt. Voi olla että pelkää taas kiinni jäämistä (ei ole hyvä koneiden kanssa, eikä tiedä että historian saa poistettua). Miehelleni on lähetetty muutama viesti, joihin ei ainakaan vielä ole vastannut. Miten suhtautuisitte asiaan?

4

461

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tre3edz

      Seuraisin varmaankin tilannetta ja jos mies kuitenkin jättäisi jälkensä eli kävisi sivuilla, ennen mitään dramaattisempia vetoja kysyisin, miksi en kelpaa miehelle "eroottiseksi keskusteluseuraksi"..?

      No, niin tai näin - ystäväni, siis nainen, puuhastelee samanlaista ; omien sanojensa mukaan tykkää heittää sellaista juttua anonyymisti. Ei näytä itseään webbikameralla tai halua nähdä vastapuolta tms. Totesi, että rakastaa kyllä miestään, mutta tämän kanssa ei juttu luista, vaikka seksi onkin hyvää ja sitä saa riittävästi. Meitä on siis moneen lähtöön...

    • 7+16

      Huono homma. Seksichattailu tuntemattoman kanssa on kiihottavaa seikkailemista, oma puoliso ei tuo tyydytystä vaikka kuinka osaisi jutella, tiedän tasan tarkkaan että se on henkistä pettämistä, ei mitään viatonta kun ajatukset on seksissä jonkun muun kuin puolison kanssa. Kiusaus tapaamiseen kasvaa, ja leikissä on aina se toinen osapuoli, joka saattaa kiinnostua niin että ilmestyy kotiovellenne kohta. Koettakaa keskustella ja selvittää parisuhteenne tilaa, jos suljet silmät niin olet kohta petetty vaimo.

    • panosta

      >Sinun pitää pitää miehestäsi parempaa huolta ,ettei tarvi pillua etsiä muualta.
      Minulla exä antoi kerran kuukaudessa.Kysyin asiaa ,mutta hän vastasi ettei
      tarvi enää panostaa siihen kun pääsi avioon kanssani. Olimme olleet aviossa
      15v. Tilanne ei muuttunut mutta minä otin eron kuukausi sitten.

    • ei ap........

      Onko mahdollista että tuo flirtfair on todellakin ponnahdusikkuna joka siis tulee kun avaa jonkin toisen sivun?

      Vai onko tuo sivun osoite vain tiedettävä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      259
      2389
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      70
      2378
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1558
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      41
      1401
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1329
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1230
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1019
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe