EIKÄ KUKAAN KESKUSTELE MIUN KANSSA, AY AY AY
AAARRRGGGHHHT PUOL PULLOO JO JUONUT
13
65
Vastaukset
Kyllä, mut sä et koskaan vastaa mulle!!!
monte24 kirjoitti:
MITENKÄ NIIN EN MUKA VASTAA???
Et vaan ole just koskaan vastannut .) Ei sitä jaksa jutella kenenkään kanssa ihan yksin. Niin? :)
sxthsens kirjoitti:
Et vaan ole just koskaan vastannut .) Ei sitä jaksa jutella kenenkään kanssa ihan yksin. Niin? :)
no ei totisesti jaksa yksin jutella :)
Mitä ajattelet kun ajattelet ay:tä. Annatko omille ajatuksillesi ollenkaan tilaa.
monte24 kirjoitti:
AY KUVAA SISÄISTÄ HERKKYYTTÄNI VALTAVAN PAINEEN ALLA
Mikä valtava paine? Ainut paine mitä voisin kuvitella sinulla olevan niin se on on....noh kai sielläkin nyt on sellaita "ay-toimintaa"
modelli kirjoitti:
Mikä valtava paine? Ainut paine mitä voisin kuvitella sinulla olevan niin se on on....noh kai sielläkin nyt on sellaita "ay-toimintaa"
noh???? kerro
SAATANA NÄÄ NYKYAJAN LITRANPULLOTKIN ON PIENEMPIÄ KUIN ENNE, AAARRRGGGHHHTT!
KAIKKI HYVÄ LOPPUU AIKANAA MUT EI RAIVOOOOOOOOOOOOOOOOO!JIPPIII KOLMATTA VIEDÄÄN! TIEDÄN JO ET MUNUAISET EI TYKKÄÄ TÄSTÄ, OON TAAS JALAT JA NAAMA TURVOKSISSA, KU VITUN SUODATTIMET PETTÄÄ AINASKIN OSITTAIN.
- Oletko muuten
innoissasi kun Outlawsitkin on nyt rantautunut Lappeenrantaan ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668
