Oma mieleni on se, että kaljut on kyllä aika rumia ja se pää näyttää ilman hiuksia ihan joltain melonilta.
Tsori boys, ei voi mitään.
Kaljut on rumia!
gloves999
4
156
Vastaukset
- keksi parempaa
Oma mieleni on se, että se pää näyttää ilman aivoja ihan joltain melonilta.
Typerä tyttö, ei voi mitään. - hiuhihihihihiojmclök
Oma mieleni on se että kalju on iha jees jos se vaan sopii, ei sovi kaikille.
Mulle sopii, ei voi mitään. - (;-)
Kaljut naiset voivat olla kauniita. Tosin riippuu pään muodosta.
http://www.youtube.com/watch?v=z7F4zBe4hDQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9wJr48NjKfA&feature=related - Jude700
Tuo on täysin makuasia....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681428
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411019Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573