Mä mietin
14
77
Vastaukset
- sxth
Tuossa oli nappi, jossa luki VASTAA vaikka olisi parempi et kai ei. Mut kun samoja mietin. Ja minäkin ajattelin, olisitko kirjoitellut jotakin (ei siis minulle, vaan omiasi).
http://www.youtube.com/watch?v=b8KuHQs858YOle hyvä! Ojetaa omenan.....hän...hänelle joka on hieman selkeä vaikoinen. http://tinyurl.com/cw5fbvg
http://youtu.be/34RnvBQ6KIkmodelli kirjoitti:
Ole hyvä! Ojetaa omenan.....hän...hänelle joka on hieman selkeä vaikoinen. http://tinyurl.com/cw5fbvg
http://youtu.be/34RnvBQ6KIkKii-iitos `´:) Se 0N Valtava! Tuon alle litistyisi norsukin! `´:)
Eipä noista serenaadeista voi tietää aina miten ne osat vaihtuvat..
www.youtube.com/watch?v=zQ-jzDsl_ic
- pyytää
Tuu tänne, molli!
- ottaa
Se on varattu, mulle!
- TemppuiIija
ottaa kirjoitti:
Se on varattu, mulle!
modelli kommaa ja vastailee itelleen XD
TemppuiIija kirjoitti:
modelli kommaa ja vastailee itelleen XD
Mitä sitten! Mutta uskallatko lyödä vetoa asiasta?
- zisel
ottaa kirjoitti:
Se on varattu, mulle!
"Se on varattu, mulle!"
- hirveekeli
Alavireinen?
Pitäskö rapsuttaa leulan alta? ;) - zisel
Niin mäkin.. http://www.youtube.com/watch?v=3Mjayo-TeOU
Hyvä että tulit, toivottavasti noi dasu ja genio jättää mut nyt rauhaan. Mä en kestä niitä, kun ne luulle että oon nainen:D
Tässä on ihan sairaan hyvä piis, siinnä alussa tehdään suulla sellanen naks`´/ ääni, minkä mäkin osaan tehdä. Mitä muuta? Ott sä joku aamu sirkku kun oot näin aikaisin pystyssä.
http://youtu.be/RKtRL7FkjQA- zisel
modelli kirjoitti:
Hyvä että tulit, toivottavasti noi dasu ja genio jättää mut nyt rauhaan. Mä en kestä niitä, kun ne luulle että oon nainen:D
Tässä on ihan sairaan hyvä piis, siinnä alussa tehdään suulla sellanen naks`´/ ääni, minkä mäkin osaan tehdä. Mitä muuta? Ott sä joku aamu sirkku kun oot näin aikaisin pystyssä.
http://youtu.be/RKtRL7FkjQAEn mä normaalisti mikään aamuvirkku ole - päinvastoin. Mutta tuli vieras niin piti herätä sen verran ajoissa että kerkeen rauhassa juoda kahvit ja keräillä makkarin lattialta vaatteet pyykkikoneeseen. Kävin kuumassa suihkussa niin nukahdin väkisinkin. Nyt olis sitten taas sitä muutto-touhua. Tää ei lopu ikinä!
zisel kirjoitti:
En mä normaalisti mikään aamuvirkku ole - päinvastoin. Mutta tuli vieras niin piti herätä sen verran ajoissa että kerkeen rauhassa juoda kahvit ja keräillä makkarin lattialta vaatteet pyykkikoneeseen. Kävin kuumassa suihkussa niin nukahdin väkisinkin. Nyt olis sitten taas sitä muutto-touhua. Tää ei lopu ikinä!
IHAN GREISII :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18213660
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585493Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454950Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1553728Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402863Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282042Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1201801Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3721707Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371525
