Tennis Warehouse Europe

Joni24

Morjes!

Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä nettikaupasta? Kuinka maksu tapahtuu, onko pitkä toimitus ja minkälaisilla kuluilla olette saaneet tavarat perille? Pitäisi tilata kenkiä ja vaatteita kesäksi.

3

4023

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eitosiaankukaan

      Maksu käy paypalin kautta tai luottokortilla. Toimitusajat vaihtelevat. Nopeimmillaan Fedexin paketti on tullut kolmessa työpäivässä. Hitaimmillaan meni noin kymmenen työpäivää (Fedexin mokailujen ansiosta: ei kannattaisi routata pakettia Saksasta Suomeen kiinan kautta). Toimitus on Suomeen ilmainen yli 75€ ostoksissa.

      • iste käyttänyt mones

        Tunnettu, luotettava, toimittaa kotiovelle yli 75 € ostokset ilman postikuluja. Suosittelen.


    • Joni24

      Joo tilasin parilla sadalla eurolla roinaa ja kaikki meni niinkuin pitiki. Halusin muuttaa tilausta vielä viime tipassa, sekin onnistui sähköpostilla. Ei voi kun suositella :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      145
      2439
    2. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      154
      1629
    3. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      131
      1598
    4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

      Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
      Ikävä
      66
      1308
    5. Saran ökytyyli käänsi katseita.

      On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      146
      1304
    6. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      13
      1160
    7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

      Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
      Maailman menoa
      253
      1085
    8. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      156
      956
    9. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

      Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
      Ikävä
      58
      879
    10. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      21
      876
    Aihe