kuulemma eilen baarissa kusipääksi. Mies oli vehdannut muiden naisten kanssa. Kyseessä on siis entinen lätkäpelaaja ja nainen on tukevahko.
Naisen ei pidä kuvitella, että häntä tasokkaampi mies pysyisi uskollisena. Tukevalle naiselle kuuluu tukeva mies, eikä lätkäadonista.
Mainittakoon tuosta samaisesta naisesta, että hän oli baarissa tiskin takan töissä ollessaan antanut numeronsa YTM kaverilleni, joka sitten oli myös vuokotellut erästä hänen kaveriaan kun ei tiennyt näiden olevan kavereita. Nainen oli tästäkin vetänyt herneen nenään.
Naisen kannattaisi tyytyä tasoiseensa mieheen. Mielestäni dippainssi ATM kaverini olisi hänelle sopiva mies.
Nainen oli haukkunut eksäänsä
8
146
Vastaukset
- naita itses
Lyhyelle rumalle miehelle kuuluu ruma lyhyt nainen. Niinhän se on. Kyse on siis sinusta.
- vai niin..,
Naisasialooserille sopiva nainen olisi varmaan joku tukevahko, ei niin hyvän näköinen tai sitten joku häntä itseään vanhempi. Turha sun on täällä haaveilla mistään parikymppisistä mallitytöistä, kun et kerta tähän asti ole vielä saanut minkäänlaisia naisia.
- who knows
Vihdoin AT-mies myöntää "tasot" heräskö hän tänään tajuten sen ettei hän saa sitä mitä toinen mies voi saada, kuka tietää. Tuleeko näitä ns. heräämisiä muidenkin AT-miesten keskuudessa?
- 27
mitä mieltä olet perseseksin vaikutuksesta markkina-arvoon sekä miehellä että naisella...
- ohdog
Miksi olette niin vihaisia? Minusta tämä on palstan parasta antia kun Naisasialooseri. kertoo kavereistaan. Toivoisin, että näitä tarinoita näkisi useamminkin. Myös otsikkoon voisi lisätä jonkin viitteen mistä huomaisi heti, että mistä on kysymys.
- huorantappaja
Monenkohan miehen nussima tämä lihava rumilus on?
Turha ketään on kuspääksi haukkua, riippumatta siitä mihin laatikkoihin ihmiset on laiteltu ja mitä leimoja niitten otsaan on tahtonut kukin lyödä. Ihmiset lihoo ja laihtuu, ottaa tatskoja ja leikkelee itseään. Samoje ne sisältä on silti. Jos joku ei ole uskollinen, se ei ole sen arvoista. "Ei kannata sylkeään tuhlata sellasiin", kuten joku random viisas nainen mulle baarin vessassa kertoi. :)
- Reipas Mies
Mitä väliä siis laatumiehen uskollisuudesta jos uuden saa *naps* tilalle?
Heikko moraaliset ihmiset menestyvät parhaiten ympäri puhumaan muita ihmisiä verkkoonsa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1225115Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303658No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452460- 501578
- 411560
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241504- 231391
- 141292
- 271198
Olen oikeasti aika mukava
Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.221117