piämmekö meile tääl asuvile sinkuile "yhdistymis"pilheet paarisa .kun turistit lähtevä pois sekottamasta.!
kaikhi mukhan ja ilimane sishän pääsy.mutta jos ulos yrittää yksin nii sitte maksaa 20 e.
ja seurassaki ku lähtee nii portimolle mallix pittee pussata nii että ei jää jatko epä seleväx!
saahaan yksinäiset kuleksimasta ja kohta koulut täythen kläppiä niinku ennen aikhan.
oleksie mukana ? !
paikallisten sinkku pilheet
10
418
Vastaukset
- skii-doo
mukana!
- Könkhän sonni
No totta mie mie polkasen sinkkunaisen tai ees siksi tekkeytyvän tiinheksi. Eli mukana olhan
- Glamourblondi
Oh-nou!
Jopas vain!
Könkhän peräkamarin pojatki ovat heränhe.
Kuksikaa te vain keskenänne!- oreteh
Könkhän sinkkusonnit on homoja, ei ne tee kethän tiinheksi.
- Umpikahveri
Könkään sinkkumiehet saavat kiksejä tonkimalla naapurin roskalaatikoita.
- alanha mie
Kuha suan ton rolhaathorin kulukemahan. Outathan ?
- alax sie olee miu ka
no loistavaa! mathan saamma viela juhulat aikaaseksi.ilimottautukkee vuain.mie ruphen valmistautumhan
- kyllästynnyt tyhmiin
muuttaisin sinne jos tietäisin vuokra-asunnon.ETELÄN MIEHET TYHMIÄ katellisia jänkkä miehille.poika miehet saisivat vaimon.pileet pystyyn kyllä naiset tulisivat sinne.ajattelin itse muuttaa.
- milla
loistavaa .koska?
- Mie
Voisin olla mukana, mutta olen ujo. Älkää nyt kovin painottako sitä sinkkujuttua ettei tule paineita. Eikö se vois olla yhtä aika jääkiekon loppuottelun kanssa niin mie voisin tulla muka peliä kattomhaan ja siinä sivussa vähän sinkkuilemhaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648