hei! Onko ketään seurustellut/seurusteleeko makedonialaisen miehen kanssa? Miten teillä on sujunut?
Minä tapasin aivan ihana alfa-uroksen n. pari kk sitten. olemme tapailleet tiiviisti ja mies haluaisi ihan tosissaan alkaa seurustelemaan mun kanssa. Tapasin hänet ihan täällä suomessa, miehellä on oma asunto ja vakkari duuni. komea kun mikä!
Makedonialainen mies
7
436
Vastaukset
- nje gru
Minkä niminen
- onko??
Etunimi V ja sukunimi K
- l3jh
onko raumalla? jos on unohda koko juttu koska tervitsee kodinhoitajan ja asioiden järjestelijää.
- no hälööö
l3jh kirjoitti:
onko raumalla? jos on unohda koko juttu koska tervitsee kodinhoitajan ja asioiden järjestelijää.
Kannattaako täällä nyt ihan kaikkea kirjotella, kun jonkin sortin intimiteettisuojakin on Suomessa käytössä. Kannattaa varmaan miettiä, olisko kiva kun joku kirjoittelis sinusta täällä kaikkea paskaa. Varo, voit joutua vielä vastuuseen moisesta kommentista.
- Älkää uskoko
Naurattaa..kuka ottaa nämäkään vastaukset täydestä? Joku tavannut jokun ulkomaalaisen, joka sanoo olevansa makedonialainen. Ei välttämättä puhu edes totta. Muutaman illan hööpöttää suomineitoa, ja katoaa sitten kun tuhka tuuleen.
- in lööv
ei kukaa teidän kirjoituksianne, ja tässähän ei nyt ollut pointti se että kuka ja mistä tämä on vaan se että onko /ollut jollain makedonialaista miestä..... mut näköjään ei. =)
- .................
No jos pointti ei ole siinä, mistä sinun miehesi on, niin miksi et sitten kysele vaikka perulaisten tai tanskalaisten kanssa seurustelevien perään? Vai meinasitko, että joku täällä kuvailisi sinulle makedonialaisen miehen ominaisuudet ja sinä sitten vertaisit, vastaavatko ne sinun ukkoasi?
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "944233Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293213No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10949
- 136936
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124786- 11770