Joo rinnalleni etin miestä. :) saa tulla kummalle rinnalle vaan. Ois vaan muutama kriteeri.. Eli aika rikas että päästään lomailemaan ja ostamaan kunnon talo joka saa olla kyllä mielellään valmiiksikin.
Toinen on uskollisuus eli välit poikki kaikkiin naisystäviin ja homoystäviin jos on. Ja keksin kyllä keinot pitää pois muiden naisten luota!!
Kolmas on se että näyttää hyvälle. :)
Eli rumat miehet... TURHA TOIVO!! MUA ETTE TUU SAAMAAN!!
Toivoisin myös että käytäis joka ilta ihanassa ravintolassa tai ainakin 4krt viikossa koska en viihdy keittiössä enkä halua miestä joka on kokki. Muina iltoina vaikka elokuvailta ja jotain einestä. Ainiin ja täytyy olla hyväkäytöksinen.
Ilmoitelkaa tässä aiheessa kaikki kiinnostuneet. :)
Etsin rinnalleni miestä
8
281
Vastaukset
- Ap
Ja oon 24-vuotta. :) miehen pitää olla mieluiten samanikäinen tai enintään 10 vanhempi.
- Mies
Pinnallinen, mustasukkainen hedonistityttö etsii rikasta, komeaa ja uhrautuvaa miestä. Hah, odota kymmenen vuotta – kyllä kriteerit tuosta tippuvat.
- mister t
aloittaja on utse tosi ruma ja todella ikävä ihminen luonteeltaan joka ei ikinä löydä miestä. tai jos löytää niin säälin sitä miestä joka sun kanssas on.
- 55785675675
blaa blaa blaa ketä kiinnostaa.
- Heti löyty!
Joo, mä voin ilmoittautua heti tässä. Ei mitään vaatimuksia toiseen suuntaan, kuten pitkän listan kirjoittajaan päin ei sovi ollakaan. Ja toisaalta pitkän listan kirjoittajat ovatkin sellaisia itsekehujia, että kaikki mahdottomatkin vaatimukset täyttäisivät vain heittämällä.
Kerro vielä mitä voin tehdä, jotta erottautuisin edukseni tuhansista kilpakosijoistasi? - a-le
mäkin ilmoittaudun. saako sulle antaa heti rahaa johonkin tilille?
- no hä?
Onko sulla isotkin rinnat et mahtuu
- Alphonsee
Tuo on ihan normaalia että naiset haluavat rikkaan komean prinssin joka tekee kaiken naisen puolesta ja hemmottelee tätä pyytämättä vastapalvelua koska se taotaan naisten päähän jo pienestä pitäen saduissa ja mediassa.. mutta eihän täydellinen ja rikas prinssi koskaan tahtoisi itselleen noin itsekästä, epätäydellistä ja vaativaa naista joka ei osaa edes kokata eikä todennäköisesti koskaan eläessään tehnyt mitää fyysistä työtä puhumattakaan soveltuvan äidiksi.
Tuollaiset naiset ovat juuri niitä katkeria vanhojapiikoja ja narsistien uhreja..
Jos toiselta odottaa jotain niin on pystyttävä vastapainoksi tarjoamaan jotain yhtä arvokasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874048Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242901No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341311
- 10899
- 131875
- 6864
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12811Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756- 11750