Ei edes menestyvän firman johtaja kuten Ratikkakuski malta olla palstailematta joka ikinen päivä aamusta iltaan.
Mihin miesten logiikka palstan suosio perustuu?
(Räkäistä naurua)
Palstan vetovoima
6
<50
Vastaukset
- viIi.
Täällä on kiinnostavia keskusteluja ja hauskoja persoonia..
Hähä! :D- kuten ketä
hauskoja persoonia ?
- viIi.
kuten ketä kirjoitti:
hauskoja persoonia ?
No, esimerkiksi anzzy ja monte..
Hähä! :D
- Ylilääkäri-
Ratikka saivauvana helistimen leluksi,jolla viihtyikin hyvin
kunnes 25vuotiaana oppi kirjoittammaan läppärillä
jaon siitä saakka asunut palstalla.
Eihän edes tiedäkään sitä, että netissävoi lukea hänensalaisista
ahneusfantasioistaan. - Nasdaq
Kumpaa sä nyt tässä puntaroit, kvaliteettiä vai kvantiteettiä.
Siis jos missään niin täällä nämä speksit menvät päälaelleen.
(Speksimäsitä naurua)- Nasdaq
Aivokirurgin essee siitä miten kakki voi mennä vikaan.
(Opportunistista naurua)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1187026Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1154802L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa624064TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133394Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6932134Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2431510- 661388
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581368Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j531316Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12992