Entisten nuorten Kemijärvi on nyt Facebookissa

Entisten Nuorten Kemijärvi voi kiinnostaa myös kemiläistyneitä entisiä Kemijärven nuoria.

https://www.facebook.com/entistennuortenkemijarvi

Sivuille voi lisätä myös kuvia. Ennen lisäämistä kannattaa lukea tämä
https://www.facebook.com/note.php?note_id=408537889157844
0647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Vikabitti kirjoitti:

Entisten Nuorten Kemijärvi voi kiinnostaa myös kemiläistyneitä entisiä Kemijärven nuoria.

https://www.facebook.com/entistennuortenkemijarvi

Sivuille voi lisätä myös kuvia. Ennen lisäämistä kannattaa lukea tämä
https://www.facebook.com/note.php?note_id=408537889157844

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu