Eli vatsan seutuvilla on rasvaa kerääntynyt aikalailla joten tehokas rasvanpoltto-ohjelma olisi hakusessa.. Mikä olis kaikkein tehokkain tapa polttaa rasvaa niin että tuosta vyötäröltäkin lähtisi painoa ja siis rasvaa tehokkaasti pois. painoa ei noin ylipäätään hirveästi tarvitse tiputtaa mutta rasvaa pitäis saada palamaan.
En itse ikinä ole mitään ihmeempiä laihdutuskuureja siis pitänyt ja ehkä juuri sen takia on vähän tuota rasvaa päässyt kroppaan kertymään. Joten kertokaapas millaisilla rasvanpoltto-ohjelmilla olette parhaat tulokset saaneet aikaiseksi? Jos olette käyttäneet jotain rasvanpolttajia avuksi niin myös niistä voipi kertoilla..
- Mikko
Rasvanpoltto-ohjelma? Tehokas rasvanpoltto??
3
830
Vastaukset
- LateRR
Terve! Kuulostaa ihan kuin miun omalta tilanteelta muutama kuukausi sitten. No, nyt on vatsamakkarat selätetty ja painoa putosi miulta kokonaisuudessa noin reilu 10 kiloa mutta siis juuri se oli parasta että se rasva lähti todella tehokkaasti siitä vatsan seutuvilta.
Oma “rasvanpoltto-ohjelma”
- Vähensin leivän syöntiä ja hiilihydraattien muutenkin
- Aloin liikkumaan enemmän, en kuitenkaan hirveän pitkiä jaksoja kerralla vaan lyhyitä mutta intensiivisiä harjoituksia.
- Aloin käyttämään rasvanpolttajia jotka löysin täältä, http://rasvanpolttajat.info/Markkinoiden-tehokkain-rasvanpolttaja.php - Itse kokeillut käytä
Kyllä tuo Hiilihyrdaattien järkevä vähentäminen on paras tapa lähteä liikkeelle ja vielä lisää oikeaa rasvaa prään. Hanki esimerkiksi Antti Heikkilän aihetta koskeva kirja niin pääset selville missä mennään.
Sain juuri itse Valittuhen palojen kirjan "Hoiilarit hallintaan" jossa alan asiantuntija Ulrika Davidsson kertoo asiata ruokaohjeineen varsin selkeästi. - rasvat pois
http://www.rasvanpoltto.net/
Terveellisellä ja tasapainoisella ruokavaliolla ja säännöllisellä liikunnalla pääset parhaisiin ja pysyvimpiin tuloksiin. Liikunnalla ei voi vaikuttaa siihen, mistä kohtaa kehoa rasvaa palaa, ja kaikki liikunta polttaa rasvaa, joten tärkeintä on, että liikut aktiivisesti. Rasvanpolttajilla voi hieman lisätä rasvanpolttoa, mutta ilman sitä, että perusasiat ovat kunnossa, niistä ei ole apua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881507
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101370- 751146
- 1151109
- 661068
- 72955
- 68895
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n254881Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o12821- 33803