Olen lukenut monta kertomusta, kuinka on tullut petetyksi tilattuaan Kiinassa tehdyn halppis mekon,,,niimpä, kun halavalla lähtee niin eihän sen tarvitse miltään päälläkään näyttää,,vai mitä!!
Koska tiedän, että hyvä ja halpa ei ole sama asia. Ajatelkaapa miksi te niitä sieltä haluatte hinnan vai laadun vuoksi? Hinta vaikuttaa, mutta laatu ei ikinä ole halvassa kohdillaan eiköhän sen ole tyhmimmäkin jo tajunneet.
sivusta seuraava
hede22
1
185
Vastaukset
- Chanel-70
No jos ovat niin tyhmiä ja jännityksen kipeitä niin suosittelen lämpimästi kiinalaisten tyttöjen tekeleisiin. Itse nautin shoppailla sovittamalla miltä se vaate näyttää itseni päällä ja haluan sen olevan laadukas, jos siitä pitää vielä maksaakin. Toista, jos sen puoli ilmaiseksi saa niin eipä siitä kannata herneitä nenään vetää. Kyllä sen riepaleen päällä haluaisi näyttää hyvältäkin, mutta eihän kaikki toimi samassa paketissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671242- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että338709- 51661
- 112659
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56574