sivusta seuraava

hede22

Olen lukenut monta kertomusta, kuinka on tullut petetyksi tilattuaan Kiinassa tehdyn halppis mekon,,,niimpä, kun halavalla lähtee niin eihän sen tarvitse miltään päälläkään näyttää,,vai mitä!!
Koska tiedän, että hyvä ja halpa ei ole sama asia. Ajatelkaapa miksi te niitä sieltä haluatte hinnan vai laadun vuoksi? Hinta vaikuttaa, mutta laatu ei ikinä ole halvassa kohdillaan eiköhän sen ole tyhmimmäkin jo tajunneet.

1

127

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Chanel-70

      No jos ovat niin tyhmiä ja jännityksen kipeitä niin suosittelen lämpimästi kiinalaisten tyttöjen tekeleisiin. Itse nautin shoppailla sovittamalla miltä se vaate näyttää itseni päällä ja haluan sen olevan laadukas, jos siitä pitää vielä maksaakin. Toista, jos sen puoli ilmaiseksi saa niin eipä siitä kannata herneitä nenään vetää. Kyllä sen riepaleen päällä haluaisi näyttää hyvältäkin, mutta eihän kaikki toimi samassa paketissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      147
      3252
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      223
      2995
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      79
      1966
    4. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      78
      1592
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      239
      1437
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      48
      1148
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1041
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      1014
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      58
      978
    10. Onko Kuhmossa salapareja

      Eli varattuja joilla salasuhde tai suhteita
      Kuhmo
      12
      913
    Aihe