Olen kiltti poika

Ei minulla ole omia mielipiteitä ja matelen toisten edessä.

Olen yksinhuoltajan kasvattama vätys.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aivan niin vili.poitsu

Äänestä

Tiesitkö, että ne kiltit pojut on oikeasti aika tuhmia. Jopa tuhmempia, kun ne jotka esittää kauheen tuhmaa, hihiii hih hih hii. :-)

Äänestä

*palstasylkyttää*


Joko auttoi? :D

Äänestä
  • ihana palvelu angstilaisille; palstasylkytys xD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bravo.braivi kirjoitti:

Ei minulla ole omia mielipiteitä ja matelen toisten edessä.

Olen yksinhuoltajan kasvattama vätys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu