TWO WAY NAIL ART- KYNSILAKKA JA BLOGEJA

Olen 15v ja tykkään laittaa kynsiäni. Olen harkinnut two way nail art- kynsilakkojen ostamista, joten olisi
kiva tietää:
1. Millaista lakka on
2. Onko lakkaa hankala käyttää

Ja sitten vielä niistä blogeista, eli olisko jollain jotain blogeja
tiedossa??:)
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9974667 kirjoitti:

Olen 15v ja tykkään laittaa kynsiäni. Olen harkinnut two way nail art- kynsilakkojen ostamista, joten olisi
kiva tietää:
1. Millaista lakka on
2. Onko lakkaa hankala käyttää

Ja sitten vielä niistä blogeista, eli olisko jollain jotain blogeja
tiedossa??:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu