FAST shamppoosta kokemusta?

Onko kukaan käyttänyt? Aiheuttiko huomattavasti nopeampaa hiustenkasvua?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen jo käyttänyt vuosia sitä ,muitakin tuotteita aina välillä siinä rinnalla,Ihan loistava tuote, ensinnäkin vahvisti hiuksia aivan selvästi, kukaan ei usko sitä mutta minulla jo 1-2 käyttökerran jälkeen tuntui hiukset erilaisilta positiiviseen suuntaan. Noin 1-2 viikon käytön jälkeen päänahka alkoi hieman kutisemaan, luulen että ne valkuaisaineet on aika tehokkaita. Se meni kyllä sitten aika pian ohi ja sitten joskus 2-3 kk kulutua huomasin että hiukset kasvaa selvästi enemmän. Ei voi kuin suositella.

Äänestä
  • kiitos vastauksesta, pitääpä siis ostaa! :) Muutkin joilla kokemuksia niin kirjotelkaa oliko mitään apua hiusten kasvuun

    Äänestä

Täyttä sontaa päänahka hajos, ja ei kasvua voi mitenkään nopeuttaa se on geneettistä, toisilla kasvaa sentin ja toisilla 1,5 cm kuukaudessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FAST kokemukset kirjoitti:

Onko kukaan käyttänyt? Aiheuttiko huomattavasti nopeampaa hiustenkasvua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu