Miksi naiset...

..ette hae seksiaeuraa esim Iskuri-treffeiltä, kun sitä sieltä niin helposti saisitte? Kyllähän tekin joskus puutteessa olette. Miehille seksiseuran löytäminen on yleensä tosi vaikeaa.
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ikinä. Näillä munan tyrkyttäjillä monta naista kierroksessa. Tulee likainen olo
pelkästä ajatuksesta. Vaikka kuinka on kumi, niin se mielle kiertävästä kikkelistä
puistattaa.

Siispä odotan, että löydän vakikumppanin, vaikka maailman tappiin saakka.

Äänestä

Jos pelkkää seksiseuraa haluaisin niin hakisin sitä ravintolasta. Eihän noista iskurin miehistä tiedä millaisia ne livenä olisivat, todennäköisesti aika monta tapaamista tarvittaisiin ennen kuin osuisi kohdalle sellainen jota oikeasti haluaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kertokaa.... kirjoitti:

..ette hae seksiaeuraa esim Iskuri-treffeiltä, kun sitä sieltä niin helposti saisitte? Kyllähän tekin joskus puutteessa olette. Miehille seksiseuran löytäminen on yleensä tosi vaikeaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu