Paasto keskustelut terveyden piiriin, ei laihdutus otsikon alle!
paasto aihe pois laihdutuksen alta!
5
122
Vastaukset
- niinpä69
Kannatan :)
- Kannatan minäkin!
Miten käytännössä voisi toimia?
Paasto kuuluu tosiaan terveyden, itsensä kehittämisen, hengellisyyden ja uskonnon osastolle!
Ei missään nimessä pelkän laihduttamisen osastolle.
Täällä nykyajan pelkän ulkokuoren kohentamisesta kiinnostuneet nuoret naiset/jopa teini-ikäiset pimut hilluvat.
Miten saataisiin tämä palsta pois "laihdutus-osastolta"? Uskoakseni suomi24 ylläpitäjät voivat muutooksen saada aikaiseksi.
(ainakin voisivat viesä viestiä eteenpäin)- Kannatan minäkin!
Sinne pitäisi kuitenkin kirjoittaa ja selittää tilanne.
Ei auta mitään, jos täällä jahkaillaan.- Ehkä tai ehkä ei
No tavallaan olen samaa mieltä myös. Mutta kun käy katsomassa otsikoita Terveys-osiossa niin ehkä kirjoittelisin mieluumin tänne kumminkin, täällä on asiallisempaa.
Käykäähän katsomassa: http://keskustelu.suomi24.fi/debate/3548
Jotkut palstat on semmoisia, että niissä ei millään pysy kirjoitukset asiallisina. Terveys on yksi noista häirikköpalstoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.824837- 1882208
- 1321832
- 361649
- 1751455
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj221421Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161401Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3241133- 351126
- 781013