Voi vitun perseet

Naapurin nainen ( se joka huutaa seksissä liioitellun kovaa), toi kavereita jatkoille ja soittaa musiikkia niin kovalla, että jopa hyvin eristetyssä talossa kuuluu äänet. Lisäksi porukka HUUTAA kello viis jatkoilla ??? Olen minäkin ollut jatkoilla, mutta yleensä sääntönä on ollut pitää musiikki hiljaisella ja jutella väsyneen laskuhumalaisesti.

Naapurinnainen on esimerkki siitä naistyypistä jota en todellakaan arvosta.
6139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Etkä saisi vaikka haluaisitkin.

Äänestä

Jatkojen metelöinnistä on syytäkin valittaa, tee kirjallinen valitus isännöitsijälle, mutta kiinnitti enemmän huomiotani tekstin alku - mistä tiedät, mikä on liioitellun kovaa? Eikös palstan miesten kokemus alueelta ole kovin rajoitettu (kirjoitusten mukaan, mistä muuten mitään tiedän...)? Mitä naisen tulisi tehdä, kokeilla selibaattia vai jeesusteippiä (suun eteen)? Vai at-miestä, takuuhiljaisuus....

Äänestä

Kyllähän suosiossa oleva nainen syö vaikka paskaa ytm-pokansa tahtoessa joten sinänsä nämä liioitellut manööverit lähinnä huvittaa.

Ei niille yöbilettäjä naapureille voi muuta kuin VITTUILLA nasevasti kun näkee seuraavan kerran. Ihan tyyliin pantiinko joka reikään ja oliko mustia miehiä mukana kun noin kammari raikui. Häpeä on paras ase kontrolloida ihmistä.

Mulla on perinne rankaista bilettäviä naapureita niiden krapula aamuna omalla musiikin huudattamisella.

Minua ei enää tosin kutsuta jatkoille kun saatan rikkoa paikkoja kännissäni.

Äänestä
  • "Minua ei enää tosin kutsuta jatkoille kun saatan rikkoa paikkoja kännissäni."

    Onpas reipasta

    Äänestä

Valitusta vaan kehiin välittömästi. Eiväty tuollaiset ajattelettomat ja itsekeskeiset nartut mitään opi, jos heitä ei pistetä oppimaan. Saakoot pelle vaikka häädön, jos ei muuta tapojaan.

Äänestä

Mikä tässä on aloittajan ongelma?

Jos olisit itse kyseisillä jatkoilla, niin sinua ei taitaisi häiritä yhtään melu? Ei edes sen naisen huutamiset, jos hän huutaisi sinun seurassasi ollessaan...?

Millaista naista sitten arvostat? Onko sellaista naista olemassakaan tällä planeetalla, josta et löytäisi jotain vikaa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sillitrooli kirjoitti:

Naapurin nainen ( se joka huutaa seksissä liioitellun kovaa), toi kavereita jatkoille ja soittaa musiikkia niin kovalla, että jopa hyvin eristetyssä talossa kuuluu äänet. Lisäksi porukka HUUTAA kello viis jatkoilla ??? Olen minäkin ollut jatkoilla, mutta yleensä sääntönä on ollut pitää musiikki hiljaisella ja jutella väsyneen laskuhumalaisesti.

Naapurinnainen on esimerkki siitä naistyypistä jota en todellakaan arvosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu