Mietinpä vaan sitä, onko Jarkon pakko pelata aina myöskin nelinpelit turnauksissa. Onko kysymys tienesteistä? Luulisi että paukkuja olisi enemmän, jos keskittyisi ainoastaan kaksinpeliin.
Jarkko
pikku peltsu
2
100
Vastaukset
- pikku peltsu
Ja pitipä vielä lisätä että näyttäisi siltä, että maailman huiput pelaavat vain kaksinpeit.
- Höhnö
Jarkko on mikä on. Saa kireetä siskonsa Anun vartaloa aina. Eikä se pölkkypää ihan köyhä oo kait. Anu ei kauheesti tuo rahaa jos sulista vähän hakkaa jossain. Jarkko ei koskaan tajunnu olla pelaamatta neluria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421584
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083